متولی اصلی اصلاح فرهنگ جامعه سازمان تبلیغات اسلامی است | اتاق خبر
کد خبر: 329491
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 21:20
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت : متولی اصلی اصلاح فرهنگ جامعه سازمان تبلیغات اسلامی است.

اتاق خبر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان  زنجان گفت : متولی اصلی اصلاح فرهنگ جامعه سازمان تبلیغات اسلامی است.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری در جلسه شورای اداری اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان افزود: بهار فصل تغییرات است و برخی ها تغییرات ظاهری را خوب می بینند و باید با نگاه عبرت آمیز به بهار و تغییرات آن نگریست و نگاه معرفتی به بهار و تحولات آن داشت.

وی با اشاره به اینکه همه موجودات زمین از فیوضات بهار بهره می برند اظهار اشت: باید در بعد معنوی در سال جدید تلاش جدی کرد و برای ارتقاء معنویات برنامه ریزی کرد.

حجت السلام صفی یاری ابراز داشت : باید بررسی کنیم و ببینیم در سال گذشته چه مقدار در انجام عبادات و اوامر و نواهی موفق بوده ایم و در سال جدید با قوت بیشتری پیش رفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: امسال باید تلاش کنیم تا اهل محاسبه و مراقبه باشیم تا بتوانیم مسیرهای زندگی را به خوبی طی کنیم.

حجت الاسلام صفی یاری یادآور شد: پیام تغییر در دعای معروف « حول حالنا الی احسن الحال » نهفته است و باید زواید اخلاقی را بیرون بریزیم و باید تلاش کرد در بعد اخلاقی و معنوی جلو باشیم و اگر عید بیاید و برود و تغییراتی در انسان حاصل نشود انسان باخته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان گفت: پیامبر اکرم (ص) فرموده اند که دو گروه هستند که اگردچار انحراف شوند همه دچار انحراف می شوند و آن دو گروه فقها وامراء هستند و فقها بخش فرهنگی جامعه اسلامی هستند و اگر این قشر سالم باشند جامعه نیز سالم می شود و امراء نیز بخش اجرایی جامعه هستند و این دو مکمل هم هستند و اگر بخش مدیریتی که همان بخش امرایی است با بخش فرهنگی هماهنگ نشود توفیقی در سطح جامعه حاصل نمی شود.

حجت الاسلام صفی یاری افزود: سازمان تبلیغات اسلامی هم در بخش فرهنگی و هم در بخش مدیریتی جامعه نقش بسزایی دارد و متولی اصلی اصلاح فرهنگ جامعه سازمان تبلیغات اسلامی است و دراستان زنجان هم متولی اصلی ترویج فرهنگ دینی و ارزشهای اسلامی و تربیت جامعه بر عهده اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان یاد آور شد: سازمان تبلیغات اسلامی مبتنی بر تفکر  انقلابی برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری است.

وی خاطر نشان کرد: دشمن درحال حاضر به شدت کار می کند و تا درون خانه های افراد جامعه رخنه کرده است و باید تلاش کرد با کار فرهنگی افراد جامعه را در جریان توطئه های دشمنان قرار داد و این کار با همت جهادی میسر است.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید