بدون برگزاری مرحله دوم ، فرآیند انتخابات تکمیل نمی‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 329981
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 11:41
مردم باید بدانند اگر می‌خواهند حضورشان در مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نتیجه بدهد، باید در مرحله دوم نیز حضوری فعال و گسترده داشته و افراد موردنظرشان را انتخاب کنند.

اتاق خبر: حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی، با اشاره به ضرورت حضور پرشور و گسترده مردم در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:‌مردم در مرحله اول انتخابات در امتحان بزرگی شرکت کردند، اما به لحاظ قانونی تعدادی از کاندیداها میزان رای لازم برای ورود به مجلس را کسب نکردند و در حال حاضر آماده برگزاری مرحله دوم انتخابات هستند.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه بدون برگزاری مرحله دوم انتخابات، فرآیند انتخابات برای مجلس شورای اسلامی تکمیل نخواهد شد، تصریح کرد:‌مردم به لحاظ قانونی و حقوقی وظیفه دارند که در مرحله دوم انتخابات نیز شرکت کرده و به افراد مورد نظر خود رای دهند.

اکرمی در ادامه به ضروریات اخلاقی حضور مردم در مرحله دوم انتخابات اشاره کرد و افزود:‌اگر بخواهیم در انتخابات به مقصود مطلبومان برسیم، باید کار را کامل به اتمام برسانیم؛ چرا که اگر تا وسط کار را انجام دهیم نمی‌توانیم در آینده نسبت به نتیجه به دست آمده متوقع باشیم.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان این که در مرحله دوم انتخابات به دلیل محدود بودن نامزدها انتخابات دشوارتر است اظهار کرد: مردم در مرحله دوم انتخابات از میان افراد محدودی که باقی مانده‌اند باید با دقت نظر بیشتری افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید