مردم با همان شور و حال مرحله اول، در مرحله دوم انتخابات شرکت کنند | اتاق خبر
کد خبر: 330071
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 17:52
یک نماینده اصولگرای مجلس توصیه کرد مردم با همان شور و حالی که در مرحله اول وجود داشت در مرحله دوم انتخابات هم شرکت کنند زیرا هیچ تفاوتی میان مرحله اول و دوم انتخابات وجود ندارد.

اتاق خبر: بیژن نوباوه، با اشاره به اهمیت ضرورت مرحله دوم انتخابات گفت: قطعا انتخابات ، انتخابات است چه مرحله اول و چه مرحله دوم و این قانون است که تشخیص می‌دهد بهترین انتخاب انجام شود.

وی افزود: متاسفانه نه در کشور ما بلکه در سایر کشورها نیز این گونه است که انگیزه ها در مرحله دوم برای حضور و مشارکت کمتر می‌شود اما اگر منطقی نگاه کنیم هیچ تفاوتی بین انتخابات در مرحله دوم با مرحله اول وجود ندارد.

این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: شاید انتخابات در مرحله دوم به دلیل کم بودن تعداد کاندیداها راحت تر هم انجام شود، لذا توصیه‌ام این است که همان شور و حالی که در مرحله اول وجود داشته در مرحله دوم هم وجود داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: آنچه برای ما همیشه مهم است اینکه مردم بدون توجه به نوع تبلیغاتی که می خواهد انسان را از واقعیت ها دور کند دست به انتخاب بزنند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

نوباوه در مورد اینکه حضور و مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات و انتخاب کاندیدای مورد نظرشان چه تاثیری بر ترکیب مجلس آینده خواهد داشت گفت: ترکیب مجلس هم به کاندیداهایی که در مرحله دوم انتخاب می شوند بستگی دارد لذا از الان کسی نمی‌تواند اظهارنظری کند.

منبع: ایسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید