سفارش مدل 3 تسلا از ۱۰ میلیارد دلار گذشت | اتاق خبر
کد خبر: 330174
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 00:22
شرکت تسلا با درخواست زیادی برای خرید خودروی Tesla Model 3 مواجه شده است. حالا رقم سفارش سری جدید ماشین‌های تسلا بیشتر از ۱۰ میلیارد دلار شده است.

اتاق خبر - ایلان ماسک، مدیر عامل Tesla Motors به تازگی توییتی فرستاده که در آن اعلام شده، شرکت تسلا توانسته ۲۷۶٫۰۰۰ مدل از تسلا مدل ۳ را تا تاریخ دوم آوریل ۲۰۱۶ پیش‌فروش کند. ماسک می‌گوید در کمتر از ۳۶ ساعت، شرکت تسلا ۲۵۳٫۰۰۰ عدد ماشین مدل ۳ را فروخته است. این سفارش ۲۵۳٫۰۰۰ عددی مبلغی بالاتر از ۱۰ میلیارد درآمد برای تسلا به حساب می‌آید.

tesla

حالا سفارش‌های اولیه مدل‌های جدید خودرو تسلا به قدری بالا است که با دیدن آن به یاد افرادی که در صف خرید آیفون اپل در زمان عرضه اولیه هستند، می‌افتیم. خودروی تمام الکتریکی اسپورت جدید تسلا قیمتی معادل ۳۵٫۰۰۰ دلار دارد. کسانی که می‌خواهند برای این ماشین پیش‌سفارش ثبت کنند باید ۱۰۰۰ دلار بپردازند تا ماشین دلخواه آن‌ها تا سال آینده به دست آن‌ها برسد. به احتمال بسیار زیاد قیمت میانگین فروش این خودرو ۴۲٫۰۰۰ دلار خواهد بود. ماسک از طریق توییتر بخاطر این پیش‌سفارش زیاد تشکر کرده است.

tesla

به سختی می‌توان تغییر در مقدار فروش مدل ۳ تسلا را پیش‌بینی کرد، اما اگر این سفارش به همین شکل ادامه داشته باشد، به زودی پیش‌سفارش این خودرو به ۵۰۰٫۰۰۰ عدد معادل ۲۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

منبع: زومیت
94110
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید