لایحه بودجه 95 تورمی است | اتاق خبر
کد خبر: 331853
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 12:17
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه بودجه سال ۹۵ تورمی است، گفت: این بودجه به تورم و کاهش سطح رفاه مردم می انجامد.

اتاق خبر: در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۹۵، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مخالفت با کلیات بودجه، گفت: اقتصاد اسلامی همان اقتصاد مقاومتی و ایستادگی در برابر ظلم است، هرچقدر مقاومت کنیم، اثبات کرده ایم که با وجود فشارها آینده را می سازیم.

وی با اشاره به برگزاری سمینارها، جشنواره ها، مراسمات و پرداخت پاداش های فراوان افزود: بودجه ۹۵ نسبت به سال گذشته ۳۷ هزار میلیارد تومان افزایش یافته اما آیا این رقم با تاکید بر اقتصاد مقاومتی بوده است یا هزینه های جاری باعث افزایش بودجه سال ۹۵ شده است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نباید رابطه کلامی با تولید کنندگان، کشاورزان و دامداران بسنده کنیم، خاطرنشان کرد: متاسفانه در بودجه سال ۹۵، تولید ملی هیچ جایگاه مشخصی ندارد.

قاضی پور عنوان کرد: بودجه ۹۵ تورمی است. این نشان می دهد دولت و مجلس خواهان بهبود زندگی مردم نیستند. لایحه بودجه ۹۵ به تورم و کاهش سطح رفاه مردم می انجامد.

این نماینده مخالف با تاکید بر اینکه بودجه متناسب با اقتصاد مقاومتی نیست، یادآور شد: رهبر انقلاب بر حمایت از تولید ملی تاکید کردند اما لایحه دولت به ضرر کارگران، حقوق بگیران و بازنشستگان است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید