تذکر کوثری درباره انتقال مکان بازی ‌های ایران و عربستان به کشور ثالث | اتاق خبر
کد خبر: 332882
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 02:05
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نسبت به انتقال مکان بازی‌های ایران و عربستان به کشور ثالث تذکر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسماعیل کوثری در تذکری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد: عربستان ادعا کرده که ایران ناامن است و این موضوع را به فدراسیون آسیایی کشانده و متاسفانه ایران هم این را قبول کرده است. از آقای روحانی که می گفت عزت و آبرو برای ملت می آورد سوال می کنم که کجای اینکار عزت دارد. اینکه قبول کنیم درکشور ثالثی بازی کنیم عزت است؟ این بدان معنا است که ما قبول کردیم ایران ناامن است در حالی که ایران بالاترین امنیت را برای خود ایجاد کرده است.

کوثری در تذکری به دستگاه های اجرایی و قوه قضاییه در پدیده شاندیز نیز گفت:‌ سهام‌داران پدیده شاندیز دارایی های خود را با امید سرمایه‌گذاری کردند و منتظر هستند که دولت و قوه قضاییه تصمیم قاطعی در این باره اتخاذ کنند البته گفته شده که هیأت مدیره ای انتخاب شده اما اگر این سهام مال یک سرمایه دار بزرگ هم بود همین طور برخورد می‌کردند؟

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان با اشاره به وعده های دولت در رابطه با اجرای برجام خاطرنشان کرد: چرا این قدر سریع به تعهدات خود عمل کردید اما تعهدات طرف مقابل نه تنها عمل نشده بلکه آن‌ها طلبکار هستند اما عکس العمل قاطعی از طرف ایران نشان داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید