انتخاب نهایی با شورای فنی کشتی است | اتاق خبر
کد خبر: 333375
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 18:22
عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی اعلام کرد وضعیت نهایی نفرات برتر رقابتهای انتخابی روز جمعه در نشست شورا بررسی و مشخص خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، بهرام مشتاقی با بیان اینکه شورای فنی تمام نتایج و کشتی‌های انتخابی تیم های ملی را مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد، گفت: عملکرد نفر برتر رقابتهای انتخابی وزن ۸۵ کیلوگرم به عنوان تنها وزن حاضر در این مسابقات در نشست شورای فنی بررسی خواهد شد و در نهایت فردی به عنوان نماینده ایران در المپیک انتخاب می شود که تمام فاکتورهای مورد نظر شورای فنی و کادر فنی تیم ملی را داشته باشد.

وی تصریح کرد: عملکرد نفرات برتر رقابتهای انتخابی در طول حضور در اردوهای تیم ملی و میادین مختلف مورد توجه قرار خواهد گرفت تا در ادامه بهترین و شایسته‌ترین فرد به المپیک اعزام  شود.

پیشکسوت کشتی کشورمان با اشاره به وضعیت قاسم رضایی و حضورش در انتخابی گفت: وضعیت رضایی پس از تایید مصدومیت از ناحیه دنده در کمیسیون پزشکی و معافیت از حضور در رقابتهای انتخابی در شورای فنی مطرح و بررسی می شود و ما بعد از رقابتهای انتخابی روز جمعه در خصوص وزن ۹۸ کیلوگرم و برگزاری دیدار انتخابی بین قاسم رضایی و مهدی علیاری تصمیم گیری خواهیم کرد.

مشتاقی خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است ما تمام سرمایه های وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی را روز جمعه در رقابتهای انتخابی به میدان خواهیم فرستاد تا بتوانیم انتخاب نهایی را بر پایه تمامی فاکتورهای مد نظر شورای فنی انجام دهیم. امیدوارم به اهدافمان در رقابتهای انتخابی پیش رو دست یابیم و شاهد جدال زیبا و دیدنی بین مدعیان باشیم.

عضو شورای فنی تیمهای ملی کشتی فرنگی در خاتمه گفت: ما هنوز در اوزان ۵۹ و ۱۳۰ کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک نشدیم که امیدوارم حمید سوریان و بشیر باباجانزاده بتوانند روز سوم اردیبهشت ماه با حضوری موفق در رقابتهای گزینشی المپیک در مغولستان، دو سهمیه باقیمانده را کسب کنند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید