برنامه ششم توسعه پس از تعطیلات در دستور کار مجلس قرار می گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 334484
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 10:31
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینه کار بررسی لایحه برنامه ششم در کمیسیون رو به اتمام است، گفت: پس از تعطیلات، هیئت رئیسه می تواند بررسی لایحه بودجه را در دستور کار صحن علنی قرار دهد.

اتاق خبر: اسماعیل جلالی ، برنامه ششم توسعه با جمع بندی که کمیسیون تلفیق انجام می دهد در هفته جاری بررسی برنامه ششم توسعه را به پایان خواهد رساند.

نماینده مردم مسجد سلیمان ادامه داد: در پایان هفته جاری گزارش کمیسیون تلفیق برنامه از برنامه ششم توسعه به هیئت رئیسه مجلس ارائه خواهد شد. پس از آن نیز نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند که پیشنهادات خود را ارائه دهند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه توسعه اظهارداشت: پس از تعطیلات مجلس، هیئت رئیسه می تواند بررسی لایحه بودجه را در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دهد. بنابراین همه چیز به تصمیم هیئت رئیسه بستگی دارد.

وی با اشاره به رایزنی های کمیسیون برنامه با ریاست مجلس گفت: صحبت ها انجام شده و هیئت رئیسه هم آماده بررسی برنامه ششم در صحن علنی است.

وی تصریح کرد: نهایتاً در دو هفته کار بررسی برنامه ششم لازم است و با بررسی حدود ۵۰ ماده، لایحه برنامه پنجم توسعه به پایان خواهد رسید.

نماینده مردم مسجد سلیمان تصریح کرد: کارگروه بررسی برنامه توسعه فردا جمع بندی خود در خصوص برنامه توسعه را به کمیسیون تلفیق ارائه خواهد کرد و پس از آن نیز به هیئت رئیسه ارائه می شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید