پس از دو، سه سال به لیگ‌های معتبر اروپا می‌روم | اتاق خبر
کد خبر: 334774
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 23:19
میلاد محمدی:
ملی‌پوش فوتبال ایران می‌گوید پس از دو، سه سال حضور در تورک‌ گروژنی روسیه، راهی لیگ‌های معتبر اروپا می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میلاد محمدی درباره وضعیتش در روسیه و تیم فو‌تبا‌ل تورک گروژنی، اظها‌ر کرد: خدا را شکر خوب تمرین می‌کنم و در تمرینات خودم را خوب نشان دادم و تا به حال هم عملکرد خوبی داشته‌ام. توکلم به خداست و به تلاشم ادامه می‌دهم، تا بالاخره به جایگاهم در این تیم دست پیدا کنم.

مدافع چپ ملی‌پوش ایران درباره بازی‌هایی که برای این تیم روسی به میدان رفته، بیا‌ن‌ کرد: خدا را شکر ابتدا در یک بازی حدود 20 دقیقه و در بازی بعد حدود هشت دقیقه در زمین حاضر شدم. در این چند دقیقه در پست دفاع چپ بازی کردم. پس از این مربی‌مان به مدت 83 دقیقه من را در پست دفاع راست بازی داد که از عملکردم راضی بود. در تورک گروژنی در پست دفاع راست و چپ به میدان می‌روم و بر خلاف تصور رسانه‌ها در پست وینگر بازی نمی‌کنم.

او با بیان اینکه به جایگاه فعلی و حضور در روسیه قانع نیست، افزود: هدفم در این تیم پیشرفت است و می‌خواهم به لیگ‌های معتبر اروپا راه پیدا کنم. تنها مشکلم زبان روسی بود که باشگاه برای من مترجمی انتخاب کرده است. به سختی‌های روسیه فکر نمی‌کنم چرا که که هیچ موفقیتی بدون سختی میسر نمی‌شود. امیدوارم آینده خوبی داشته باشم و بتوانم به تیم ‌ملی خدمت کنم.

 

میلاد محمدی

 

محمدی درباره این که تصمیمش بر ای آینده چیست و آیا می‌تواند در پایان فصل از این تیم جدا شود، یادآور شد: با این تیم قرارداد دارم و برای پیشرفت به تورک کنم. دو، سه سالی در این کشور خواهم بود و سپس راهی اروپا می شوم تا جو فو‌تبا‌ل بین‌المللی را در فضایی جدیدتر تجربه کنم. همان طور که گفتم تنها هدفم پیشرفت است و به این جایگاهی که به دست آورده‌ام قانع نخواهم شد.

این بازیکن جوان درباره رابطه‌اش با بازیکنان و مربیان این تیم ا‌ضافه‌ کرد‌: با بازیکنان این تیم رفیق شده‌ام و بازیکنان و مربیان این تیم افراد خوبی هستند و احساس غریبی نمی‌کنم. هیچ کم و کاستی وجود ندارد و در این شرایط راحت‌تر می‌توانم برای موفقیت تلاش کنم.

بازیکن تورک گروژنی در پاسخ به این سوال که او در این کشور تنها نیست و بازیکنان جوان ایرانی دیگری مانند سردار آزمون و سعید عزت اللهی در روستف به میدان می‌روند، اظها‌ر کرد: درست است که سردار و سعید در روسیه هستند، ولی آنها را در این کشور نمی‌بینم چرا که فاصله زیادی بین شهرهای این دو تیم وجود دارد. فکر می‌کنم با هواپیما حدود دو ساعتی تا روستف فاصله داریم.

محمدی با ستایش از شهامت کارلوس کی‌روش برای بازی دادن به بازیکنان جوان، تاکید کرد: چشمان کی‌روش مانند یک دوربین است که نقاط دور دست را می‌بیند. او جایی را می‌بیند که بسیاری نمی‌بینند. اگر او این روزها از امکانات لازم حرف می‌زند، به خاطر این است که مشکلات آتی را می‌بیند و می‌خواهد این مشکلات را به حداقل برساند. باید امکانات مناسب را برای او فراهم کنیم تا بتواند برنامه‌هایش را برای فو‌تبا‌ل ایران عملی کند. در اردوی قبل مشکل اصلی ما زمین چمن بود که این مشکل باید بر طرف شود. جا‌م جها‌نی میدانی بین‌المللی است که تیم‌های بزرگ جهان در آن حاضر می‌شوند و ما هم باید به خوبی آماده شویم. هر کشوری آرزوی حضور در جا‌م جها‌نی را دارد و ما هم در حال‌ حاضر که مربی بزرگی داریم باید امکانات خوب را فراهم کنیم. کی‌روش کارش را بلد است و باید خواسته‌هایش را اجرا کنیم.

 

میلاد محمدی

 

مدافع ایرانی تورک گروژنی درباره رقبای ایران در انتخابی جا‌م جها‌نی 2018 روسیه، یادآور شد: حریفان ما بزرگ هستند و نباید آنها را دست کم بگیریم، اما ما هم ایران هستیم و در چند سال گذشته توانسته‌ایم قدرتمان را به رخ فو‌تبا‌ل آسیا بکشیم. نباید حریفانمان را دست کم بگیریم و با تمام قدرت راهی جا‌م جها‌نی شویم. برای مثال درست است که تیمی مانند کره را در سه دیدار اخیر شکست داده‌ایم، اما این تیم همیشه خطرناک است و در چند دوره اخیر راهی جا‌م جها‌نی شده است. با این حال انگیزه زیادی برای تقابل با ایران دارند.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: یا تیمی مانند سوریه شاید جایگاه خوبی در رده بندی فدراسیون جهانی نداشته باشد، اما آنها پیشرفت کرده‌اند و برای غرور ملت‌شان بازی می‌کنند. ازبکستان و قطر هم که چند سالی است که خودشان را به تیم‌های برتر آسیا نزدیک کرده‌اند و در این دوره از بخت‌های صعود به مرحله بعد هستند. با دعای مردم و حمایت همه جانبه مسئولان رقبا را شکست می‌دهیم.

ملی‌پوش فو‌تبا‌ل ایران درباره وضعیت تیم فو‌تبا‌ل راه‌آهن و احتمال سقوط این تیم به لیگ دسته اول، خاطر‌ نشان کرد: فو‌تبا‌لم را به طور حر‌فه‌ای از این تیم آغاز کرده‌ام، اما راه‌آهن این روزها از وضعیت خوبی برخوردار نیست. راه‌آهن از تیم‌های ریشه دار ایران است و بازیکنان بزرگی را به فو‌تبا‌ل این مملکت معرفی کرده است. باید نگاه جدی به این تیم وجود داشته باشد و در چهار بازی آینده با شارژ روحی – روانی و مالی بازیکنان برای بقا در لیگ برتر بجنگنند. هنوز برای ماندن در لیگ برتر دیر نشده است.

محمدی ا‌دا‌مه‌ داد: راه‌آهن بازیکنان خوبی دارد که نیازمند توجه جدی‌تر هستند. این بازیکنان با مقداری توجه در لیگ برتر می‌مانند. احساس خوبی به راه‌آهن دارم چرا که فو‌تبا‌لم را از این تیم آغاز کرده‌ام و وقتی شرایط این تیم را می‌بینم ناراحت می شوم.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید