بازدید رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور از سامانه 111 در سمنان | اتاق خبر
کد خبر: 335415
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 17:48
رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در جریان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان سمنان، به طور جداگانه از بخش‌های مختلف ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مستقر در سمنان بازدید کردند و در جریان فعالیت این ستاد قرار گرفتند.

اتاق خبر- رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در جریان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان سمنان، به طور جداگانه از بخش‌های مختلف ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مستقر در سمنان بازدید کردند و در جریان فعالیت این ستاد قرار گرفتند.

محمد نهاوندیان و حسین فریدون در ابتدای ورود به ستاد سامانه 111، با حضور در یادمان شهدا، به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

در ادامه نهاوندیان و فریدون از ستاد پاسخگویی سامانه 111 مستقر در سمنان بازدید کرده و با توضیحات دست اندرکاران این مجموعه، از جزئیات فعالیت‌های آن مطلع شدند.

رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس‌جمهور همچنین در بازدید از غرفه ادارات کل و سازمان‌های مردم نهاد فعال استان از نزدیک در جریان فعالیت و نقطه نظرات آنها قرار گرفتند.

در پایان این بازدید رئیس دفتر رئیس‌جمهور و دستیار ویژه رئیس جمهور به صورت جداگانه به یکی از تماس‌های مردم پاسخ دادند و دیدگاه و درخواست آنان را ثبت کردند.

در این ستاد که فعالیت آن از 24 ساعت قبل تا 24 ساعت پس از سفر رئیس‌جمهور ادامه دارد، بیش از 800 نفر از ادارات مختلف استان، به صورت شبانه روزی به تماس‌های مردم پاسخ و مسایل و درخواست‌های آنان را برای رسیدگی به بخش‌های مربوطه ارجاع می‌دهند.

منبع: ایسنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید