باید امیدمان به ساق پای بازیکنان خودمان باشد | اتاق خبر
کد خبر: 335508
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 22:57
پورموسوی:
مربی تیم فوتبال استقلال‌ خوزستان گفت: پیش از این‌که چشم امیدمان به تیم‌های دیگر باشد، باید امیدمان به ساق پای بازیکنان خودمان باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی اظهارکرد: دیدار با گسترش یکی دیگر از بازی‌های سخت‌مان است و البته تلاش‌مان این است که دست پر از تبریز برگردیم.

وی گفت: فکر نمی‌کنم این بازی برای گسترش مهم باشد چراکه هر طور هم که حساب کنند، نمی‌توانند حتی به سهمیه برسند ولی از آن‌جا که مربی این تیم نسبت به تیم ما به خاطر جریانات گذشته در لیگ یک، حساس است و تاکنون هم موفق به شکست تیم ما نشده است، کمی حساسیت دارد و هواداران این تیم نیز به خاطر تراکتورسازی هم که شده به ورزشگاه می‌آیند تا مانع از پیروزی ما شوند.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: به هر حال یکی از بازی‌های سخت ما برابر گسترش فولاد است ولی همین سختی از طرفی می‌تواند کمک کند تا ما با کسب سه امتیاز، دوباره به صدر جدول برگردیم و روزهای پایانی را خیلی بهتر پشت سر بگذاریم.

وی عنوان کرد: در چهار پنج هفته پایانی مسابقات، تیمی برنده است که از نظر روحی روانی در شرایط خوبی باشد و خدا را شکر، بازیکنان ما تا به امروز از نظر روحی روانی خوب بودند. هرچند نتوانستیم تیم نفت تهران را ببریم ولی این موضوع باعث یاس و ناامیدی در بازیکنان ما نشده است. پس از این دیدار بازیکنان‌مان باانگیزه و بانشاط در تمرینات حاضر شدند تا با کسب سه امتیاز بازی با گسترش، دیدار با نفت‌تهران را هم جبران کنیم.

پورموسوی در خصوص حساسیت هفته‌های پایانی لیگ نیز گفت: پیش از این‌که چشم امیدمان به تیم‌های دیگر باشد، باید چشم امیدمان به ساق پای بازیکنان خودمان باشد و بازیکنان‌مان باید این باور را داشته باشند که سه امتیاز بازی را بگیرند. مسلما در هفته‌های پایانی، بازهم تیم‌ها امتیاز از دست می‌دهند. بازی‌ها واقعا سخت و غیرقابل پیش‌بینی هستند.

وی تاکید کرد: باید امیدمان به خودمان باشد و انتظار می‌رود تیم‌هایی که مقابل حریفان ما بازی می‌کنند. همان‌طور که برابر ما با انگیزه و با حرارت بودند، مقابل آن‌ها هم این گونه ظاهر شوند.

پورموسوی در پایان از میثم دورقی به عنوان تنها محروم این تیم برابر گسترش فولاد نام برد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید