تاكيد مقام معظم رهبري بر اقتصاد مقاومتي براي كارآمدي بيشتر نظام است | اتاق خبر
کد خبر: 335547
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 01:08
معاون استاندار تهران:
معاون سياسي اجتماعي استاندار تهران گفت: امروز كارآمدي مهمترين نياز جامعه است و به همين دليل مقام معظم رهبري بر تحقق اصل اقتصاد مقاومتي تاكيد دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايرنا، سيد شهاب الدين چاوشي روز چهارشنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان شميرانات با اشاره به تشخيص مقام معظم رهبري كه دولت سكاندار و فرمانده اجرايي اقتصاد مقاومتي است افزود: بر همين اساس و در راستاي منويات رهبري، همه بايد براي تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند.
وي اظهار كرد: پذيرفتني نيست كه جامعه ما با اين همه ذخاير نفت و گاز و نيروهاي متخصص انساني با مشكل بيكاري و فقر دست و پنجه نرم كند.
معاون استاندار تهران با بيان اينكه آموزه هاي ديني ما ظرفيت هاي لازم براي رشد و توسعه را دارد گفت: هر فرد و نهادي بايد سهم خود را در توليد ملي مشخص كرده و نقش آفرين باشد.
چاوشي اظهار كرد: مقام معظم رهبري در تبيين اقتصاد مقاومتي به اصلاح الگوي مصرف تاكيد دارند و اين امر به فرهنگ عمومي بر مي گردد زيرا متوليان فرهنگي و ديني بيشترين تاثير را در حوزه فرهنگ عمومي مردم دارند.
معاون سياسي و اجتماعي استاندار تهران با بيان اينكه هيچ كشور و نظامي بدون توجه به نظم و قانون به توسعه و پيشرفت دست نمي يابد افزود: اقدامات خودسرانه و سليقه اي بزرگترين آفت در مسير رشد و تعالي كشور محسوب مي شود.
وي با اشاره به اقتدار وعظمت نظام جمهوري اسلامي در عرصه بين المللي، افزود: امروز شرايط بگونه اي است كه بدون حضور ايران هيچ معادله اي در منطقه شكل نمي گيرد و همين اقتدار و عظمت كشورهاي غربي را وادار به مذاكره و گفت وگو با ايران اسلامي كرد.
چاوشي با تاكيد بر اينكه امام خميني(ره) به عنوان يك فقيه و عارف عاليقدر و انديشمندي بزرگ فقط به درس ، بحث و حوزه اكتفا نكرد بلكه حاكميت دين در عرصه زندگي اجتماعي و سياسي را محقق ساخت گفت: بر اساس اين تفكر مردم سرمايه اصلي نظام اسلامي است و بدون حضور مردم هيچ حكومتي استقرار و دوام نمي يابد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید