احتمال تشکیل فراکسیون سوم در مجلس دهم | اتاق خبر
کد خبر: 336019
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1395 - 21:19
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غیر از اصولگرایان و اصلاح طلبان ممکن است فراکسیون سوم دیگری در مجلس شکل بگیرد، گفت: در مورد ترکیب هیات رییسه مجلس دهم هم در حال حاضر اظهارنظر کردن با توجه به اینکه نتایج دور دوم انتخابات هنوز مشخص نی

اتاق خبر: بهروز نعمتی ، با بیان اینکه تصور می کنم فراکسیون سومی هم غیر از اصلاح طلبان یا اصولگرایان در مجلس بعدی تشکیل شود، گفت: در حال حاضر نیز زمزمه های متعددی مطرح می شود که این فراکسیون شکل بگیرد.

وی تصریح کرد: فضایی که اکنون در مجلس وجود دارد به ویژه در خصوص بحث فراکسیون ها که حتما اصلاح طلب یا اصولگرا باشند به نظر سخت می آید زیرا بسیاری از نماینده‌ها مشی اعتدالی یا میانه روی دارند، نه خود را وابسته به اصولگرایی و نه وابسته به اصلاح طلبی می دانند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: طیف رهروان و اصولگرایان معتدل و همچنین مستقلین ممکن است یک فراکسیون جدید را تشکیل دهند و لیست امید هم در همان فاز اصلاحات ممکن است فراکسیون دیگری را شکل دهد اما معتقدم غیر از اینها فراکسیون سومی هم ایجاد خواهد شد.

نعمتی درباره اینکه آیا این امکان وجود دارد اصولگرایان و رهروان با یکدیگر برای تشکیل فراکسیون ائتلاف داشته باشند، گفت: اگر ائتلافی هم صورت بگیرد بنده در آن فراکسیون نیستم.

نعمتی در خصوص ترکیب هیات رییسه و رییس مجلس برای دوره دهم نیز گفت: در حال حاضر اظهارنظر در این مورد زود است و باید منتظر باشیم تا نتیجه مرحله دوم انتخابات هم مشخص شود اما به نظر می رسد 50، 50 باشد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید