رویاپردازی نمی کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 336205
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 07:14
علیرضا منصوریان در نشست خبری:
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه اگر بگوئیم دنبال قهرمانی هستیم، رویاپردازی کرده ایم، گفت: هدف ما کسب سهمیه آسیایی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان گفت: این بازی از نظر مدیریتی برای تیم ها حائز اهمیت است. سپاهان مانند استقلال و پرسپولیس خودش را از فوتبال ایران جدا کرده است و به خاطر ثبات مدیریتی که دارد عناوین مختلفی را کسب کرده است اما این تیم هر سه چهارسال یکبار با افت مواجه می شود وگرنه این تیم هر سال یا در جام حذفی یا در لیگ برتر جزء مدعیان اصلی قهرمانی است.

وی افزود: ما احترام زیادی برای سپاهان قائل هستیم. من سال گذشته بعد از بازی تیمم برابر سپاهان به این باشگاه رفتم و از امکاناتش دیدن کردم. واقعا سپاهان از نظر امکانات یک باشگاه واقعی در ایران است که امسال با افتی مواجه شده است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اضافه کرد: سپاهان در حال حاضر مانند شیری است که کمی یالش آسیب دیده است. سرمربی این تیم در روزهای اخیر استعفا داده و گروه فنی جدید روی کار آمده است. این موضوع تمام برنامه ها و آنالیزهای ما را بهم ریخت و ما نمی دانیم که فردا سباهان با چه تاکتیک و نفراتی برابر ما قرار می گیرد.

وی ادامه داد: ما فردا باید با دو مشکل بجنگیم. یکی جایگاهی است که در جدول وجود دارد و موضوع دیگر این است که ما تماشاگر نداریم. ما امسال شرایط چندان خوبی را تجربه نکردیم و می خواهیم حداقل از نظر نتیجه خوب عمل کنیم.

منصوریان اضافه کرد: من از همینجا اعلام می کنم که به خاطر شرایطی که در جدول وجود دارد، تنها کنفرانس به کنفرانس صحبت می کنم و به بازیکنانم هم گفته ام که صحبتهایشان حتماً توسط بزرگترهای تیم فیلتر شود. در حال حاضر روزهای سختی را سپری می کنیم و سه امتیاز در جدول تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به قهرمانی فکر می کنید یا خیر؟ تصریح کرد: امید به کسب عنوان قهرمانی که وجود دارد اما ما رویائی فکر نمی کنیم. اگر بگوئیم که برای قهرمانی می جنگیم شاید کمی رویاپردازی باشد اما هدف اصلی ما کسب سهمیه آسیایی است. ما پله پله پیش می رویم. در حال حاضر تمام تمرکز ما روی تیم سپاهان است و اگر سه امتیاز این مسابقه را بگیریم برای بازی های بعد تصمیم می گیریم.

منصوریان اضافه کرد: با وجود اینکه از نظر مالی در شرایط سختی قرار داریم، اما من هم از انالیزورهای آنهای خودم و هم از انالیزورهای جوان خواسته ام تا تیم ها را آنالیز کنند. یک گروه آنالیز برای سپاهان، یک گروه آنالیز برای پرسپولیس، یک گروه آنالیز برای سایپا و یک گروه آنالیز نیز برای حریفانمان گذاشته ام تا به امید خدا بازیکنانم دست به یک کار بزرگ بزنند.

منصوریان در ادامه اضافه کرد: امسال سپاهان دستخوش حوادث شده که در حال حاضر مدعی نیست وگرنه این تیم همیشه در کورس قهرمانی بوده است و با توجه به این شرایط، هواداران این تیم کمی ناراحت شده اند. شاید این تیم یکسال چنین شرایطی را تجربه کند اما سال بعد قطعا شرایط این تیم درست می شود.

وی گفت: بزرگترین دلیلی که باعث شده من تا الان ناامید نشوم و در حال حاضر اینجا بگویم که می خواهیم سهمیه بگیریم این است که رفتار مربیانی چون گواردیولا، کلوت و ... را رصد می کنم تا بتوانم از آنها نکاتی برداشت کنم. من باید بگویم که مربیگری کمی فراتر از خود فوتبال است. ما باید مانند یک خانواده باشیم تا بازیکنان انرژی مثبت بگیرند. ما اگر بخواهیم موفق عمل کنیم باید همدل باشیم.

منصوریان با اشاره به جایگاه فعلی این تیم گفت: ما پله به پله جلو می رویم ما از مسابقه فردا ۳ امتیاز را می خواهیم و فعلا این پیروزی مهمتر از بازیهای بعدی ما است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران ادامه داد: اگر ما فردا بتوانیم حریفمان را شکست دهیم بعد در رابطه با مسابقات آتی ما تصمیم گیری می کنیم و اگر هم شکست ندهیم دیگر نمی توانیم در جدول تاثیرگذار باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا تیمش در بازیهای آتی برای استقلال بازی خواهد کرد، گفت: ما خودمان  در شرایطی هستیم که می توانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم اما اگر شرایط این گونه نبود می توانستم حرف شما را تایید کنم اما با این حال شرایط جدول به گونه ای است که یک استقلالی در هفته ۲۳ لیگ برتر مقابل پرسپولیس قرار می گیرد. هدف ما حفظ و ارتقا در جدول است و اینکه شرایطی پیدا کنیم تا به آن افتخار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به درگذشت مهرداد اولادی گفت: دو روز قبل از بازی به خاطر تداخل پرواز، اولادی را در فرودگاه اهواز دیدم. اولادی جوان ۳۰ ساله ای بود که می توانستیم او را مهار کنیم و کمکش کنیم. ما این جوان را از دست دادیم. ایرادی که به ورزش ما وارد است این است که یا از این ور دیوار می افتیم یا آن ور دیوار. ما وقتی می بینیم که یک نفر مشکلی دارد او را رها می کنیم و وقتی اتفاقی برایش می افتد اینقدر به یاد او می افتیم که خانواده اشان می گویند چرا به عزیز ما کمک نشده و از آن طرف دیوار می افتیم. به هر حال مهرداد اولادی عزیز از دست ما رفت و قابل احترام است. من عکسی را پس از درگذشت اولادی مقابل بیمارستان دیدم که همه موبایل در دست و با خنده منتظر افرادی چون علی کریمی، امیر قلعه نویی و ... بودند تا به واسطه این اتفاق ناگوار، عکس سلفی بگیرند.

وی گفت: هم استقلال و هم پرسپولیس جزو باشگاههایی هستند که ۵۰۰ الی ۶۰۰ پیشکسوت عزیز دارند و ما نیز می توانیم مانند این باشگاهها فرهنگ سازی کنیم و به فکر پیشکسوتانمان باشیم.

منصوریان تصریح کرد: من چند روز پیش به پسرم گفتم که اگر اتفاقی برای من بیافتد منتظر القابی و عناوینی باشد که برایم در نظر گرفته اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من هفته گذشته در اهواز فحش خوردم و کسی این فحاشی ها را ندید اما روز گذشته پرسپولیس  هم همین فحش ها را شنیدم و شما دیدید که چه هجمه ای وارد شد. من دیشب فهمیدم که فوتبالمان هنوز استقلال و پرسپولیس است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید