حضور گسترده اهالي شهرضا در مرحله دوم انتخابات مجلس | اتاق خبر
کد خبر: 337956
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 21:30
مردم شهرضا با حضور در پاي صندوق هاي راي استقبال گسترده اي از مرحله دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي كردند.

اتاق خبر - انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه شهرضا و دهاقان كه با حضور 19 نامزد در 7 اسفند ماه با عزت وسرافرازي مردمان اين ديار كهن برگزار شد در نهايت باكسب بيش ترين آرا توسط محمدرضا آقايي و سميه محمودي به مرحله دوم كشيده شد.

يك كارگر كه به همراه فرزندان وهمسر خود در شعبه شماره 35 اخذ راي شهرضا حاضر شده بود، گفت: نماينده خوب كسي است كه مشكلات شهرستان را در زمينه هاي فرهنگي, اقتصادي, عمراني و اجتماعي در سطح كلان كشور منعكس و پيگيري و براي مشكلات چاره جويي كند.
رضا اميري 42 ساله افزود: از نماينده منتخب مي خواهم با توجه به فضاي باز ايجاد شده در روابط بين الملل در راستاي برطرف كردن مشكلات موجود از هيچ تلاشي دريغ نكند.
همسر اين كارگر نيز گفت: نماينده بايد بتواند سياست هايي را در كشور برنامه ريزي و مصوب كند تا مشكلات بيكاري جوانان حل وفصل شود.
يكي از دانشجويان حاضر در محل اخذ راي در حالي كه راي خود را به صندوق مي انداخت گفت: وظيفه نماينده پيداكردن شغل براي جوانان نيست بلكه بايد سياست گذاري وبرنامه ريزي صحيحي داشته باشد تا مجريان قانون بتوانند اشتغال جديد در كشور ايجاد كنند.
ايجاد اشتغال, رفع مشكلات اقتصادي, رونق در همه زمينه ها و ايجاد شور و نشاط در شهرستان از خواسته هاي مردم شهرستان شهرضا از نمايندگان آينده مجلس بود.
فرماندار شهرضا نيز در حاشيه بازديد از صندوق شماره 41 شهري شهرضا تعداد واجدان شرايط راي دادن در حوزه شهرضا و دهاقان را بيش از 130 هزار نفر اعلام كرد و افزود: 72 شعبه شهري، 18 شعبه روستايي و 5 شعبه سيارجهت اخذ راي درشهرستان شهرضا پيش بيني شده است.
رئيس هيات بازرسي انتخابات شهرستان شهرضا نيز گفت: هيات بازرسي انتخابات شهرستان شهرضا مستقر در فرمانداري اين شهرستان آماده دريافت ورسيدگي به گزارش هاي مردمي است .
محسن يونسي افزود:براي هر صندوق راي يك نفر بازرس در نظر گرفته شده كه بازرسان از ابتدا تا پايان شمارش آرا و تهيه صورتجلسه در كنار مجريان انتخاباتي در شعب اخذ راي حضور خواهند داشت.
يونسي اظهاركرد: با توجه به قانون و دستور العمل هاي ابلاغي وزارت كشور، بازرسان وظيفه دارند شرايط شعب را كنترل نموده و در صورت بروز هرگونه مشكل جهت رسيدگي به سربازرسان منتقل و در نهايت به اطلاع هيات بازرسي شهرستان برسانند.
وي همكاري با نمايندگان فرماندار و اعضاي اجرايي شعب اخذ راي جهت اجراي هر چه بهتر فرايند انتخابات را از جمله اهداف بازرسان و هيئت بازرسي برشمرد و افزود: هيات بازرسي ضمن توجه به وظايف قانوني خود، هماهنگي و همكاري لازم را با هيات اجرايي و هيات نظارت بر انتخابات شهرستان دارد.
بخشدار مركزي شهرستان شهرضا گفت: بيش از 150نفر بازرس وسربازرس بر حسن برگزاري انتخابات در حوزه انتخابيه شهرستان هاي شهرضا ودهاقان نظارت دارند.
شهرضا در 80 كيلومتري جنوب اصفهان واقع است.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید