رونمایی از تیگو۷ در نمایشگاه خودرو پکن | اتاق خبر
کد خبر: 338674
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 00:58
چری از کراس اوور بزرگ‌تری با نام تیگو۷ در نمایشگاه پکن پرده‌برداری کرده است. این خودرو در اصل نسخهٔ تولیدی کانسپت TX است که در سال ۲۰۱۲ معرفی گردید. طبق گزارش رسانه‌های چینی، فروش رسمی تیگو۷ از اکتبر امسال در چین آغاز خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از پدال،چری از کراس اوور بزرگ‌تری با نام تیگو۷ در نمایشگاه پکن پرده‌برداری کرده است. این خودرو در اصل نسخهٔ تولیدی کانسپت TX است که در سال ۲۰۱۲ معرفی گردید. طبق گزارش رسانه‌های چینی، فروش رسمی تیگو۷ از اکتبر امسال در چین آغاز خواهد شد.

۸۰۰x600_BLDMLDAQ6R0M0008-516x387

از ویژگی‌های طراحی این خودرو می‌توان به جلوپنجرۀ جدید آن اشاره کرد که هم‌راستا با زبان طراحی جدید چری شکل‌گرفته است. خط کرومی و لوگوی بزرگ چری هم در این قسمت جلب‌توجه می‌کند. دو ریل بر روی سقف تعبیه‌شده و در عقب نیز دیفیوزر بزرگی که محل قرارگیری پلاک را هم در برگرفته به چشم می‌آید. در داخل، دریچه‌های تهویه و فرمان طراحی ساده‌ای داشته و یک نمایشگر لمسی هم در بالای داشبورد به چشم می‌خورد. بعلاوه چری سعی داشته با استفاده از رنگ قرمز در کناره‌های صندلی‌های جلو، دستگیرهٔ درها و همین‌طور کنسول وسط، آن را جوان‌پسند جلوه دهد.

قوای محرکهٔ تیگو۷ طبق اعلام چری، دو موتور ۱٫۵ و ۲ لیتری ۴ سیلندر بنزینی است درحالی‌که نوع هیبریدی آن‌هم در آینده عرضه خواهد شد که البته این نسخه شاید تمام برقی باشد. اطلاعات بیشتر در این زمینه و همین‌طور جزئیات رسمی تیگو۷ هنوز از سوی چری اعلام‌نشده است اما طبق گزارش‌ها، این اطلاعات به‌زودی منتشر خواهد شد بنابراین باید منتظر ماند و دید.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید