گفته بودم اساس‌نامه نیاز به اصلاحات دارد | اتاق خبر
کد خبر: 338677
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 01:11
کفاشیان:
رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید اساس‌نامه این فدراسیون نیاز به اصلاحات دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی کفاشیان-رئیس فدراسیون در خصوص عدم احراز شرایط حضور در انتخابات شهاب الدین عزیزی خادم توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: عزیزی خادم که طی چهار سال گذشته عضو هیات رئیسه این فدراسیون بود، خدمات شایسته‌ای برای فوتبال کشور انجام داده که بی نظیر بود و وی همواره نگاهی ملی به فوتبال کشور داشته است.

وی در ادامه افزود: بررسی سوابق عزیزی خادم که برای انتخابات ارائه شده بود، نشان از شش سال و نیم سابقه مدیریتی در سطوح بالا و چهار سال فعالیت در هیات رئیسه این فدراسیون را دارد. اما به علت نقص موجود در آیین نامه انتخاباتی که باید در طول چهار سال گذشته اصلاح می‌شد و متاسفانه این کار انجام نگرفت، موجب شد تا علیرغم حضور چهار ساله در هیات رئیسه فدراسیون که جزء سوابق وی به شمار نرفت، نتواند شرایط احراز برای حضور در انتخابات پست ریاست فدراسیون را به دست بیاورد. به عبارت دیگر اگر چهار سال گذشته به سوابق عزیزی خادم اضافه می‌شد، شرایط احراز برای حضور در پست ریاست فدراسیون برایش مهیا می‌شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه با اشاره به اصلاح اساسنامه در سال 94 گفت: لازم به توضیح است که فدراسیون فوتبال در نظر داشت تا اصلاحات مربوط به اساسنامه را در سال 1394 انجام دهد، اما از دستور جلسه مجمع خارج شد.

کفاشیان در پایان گفت: البته عدم حضور عزیزی خادم در انتخابات از توانمندی‌های وی و خدمات ارزنده‌ای که در طول چهار سال حضور در هیات رئیسه فدراسیون داشته است، نمی‌کاهد و قطعا در طول چهار سال آتی، فدراسیون فوتبال از توانایی‌ها و تجارب وی در زمینه‌های مختلف استفاده خواهد کرد. البته با توجه به این که عزیزی خادم در سطوح بالای مدیریتی کشور فعالیت داشته، فدراسیون فوتبال می‌تواند از پتانسیل و ظرفیت وی بهره لازم را ببرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید