اصرار از دبیری و انکار از سرمربی تیم ملی! | اتاق خبر
کد خبر: 339047
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 23:13
اتفاقاتی که اخیرا بین تیم ملی و فدراسیون فوتبال رخ داده، نخستین خواسته کی‌روش از هیات رییسه را رد کرده است.

به گزارش اتاق خبر، خبرآنلاین نوشت: «کی‌روش در آخرین جلسه‌اش با مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات رییسه یازده بند را به عنوان خواسته‌های خود برای تداوم همکاری با فدراسیون فوتبال اعلام کرد که با توجه به این که این شروط جزو ابتدایی‌ترین خواسته‌های یک تیم برای کسب موفقیت است، اعضای هیات رییسه فدراسیون و حتی علیرضا اسدی هم با سکوت‌شان مهر تاییدی بر این یازده شرط زدند.

بعد از این جلسه هم اکثر اعضای هیات رییسه با خبرنگاران مصاحبه کردند و خواسته‌های کروش را "کف" ابزارهای یک مربی برای موفقیت اعلام کردند. با این حال مشکلات اقامت اوسیانو در تهران و دادن منزلی به او که از کمترین امکانات عادی هم برخوردار نیست، از یک طرف و پرداخت نشدن حقوق شش ماهه اعضای کادر تیم ملی و پاداش‌های معوقه هم از طرف دیگر باعث شده بخش اول خواسته‌های کی‌روش که "احترام" لقب گرفته بود، نقض شود.

به هر حال بلاتکلیفی فدراسیون فوتبال مشکلات زیادی را برای تیم ملی ایجاد کرده و در این میان مصاحبه برخی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال وضع را هم پیچیده کرده است. در شرایطی که به طور رسمی اعلام شده اعضای کادر تیم ملی شش ماه است،‌ حقوق نگرفته‌اند و حتی پاداش‌ها از سال گذشته هم پرداخت نشده، اصرار شهرام دبیری در اعلام پرداخت حقوق اعضای تیم ملی شائبه برانگیز است.

عضو هیات رییسه‌ای که گفته می‌شود در یکی از دیدارهایش با اعضای کادر فنی در برابر این سوال که "دستاورد شما برای تیم ملی چه بوده؟" گفت که من وظیفه دارم در جلسات هیات رییسه فدراسیون فوتبال شرکت کنم و بعد از آن درباره جلسات مصاحبه کنم.»

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید