سی ان ان، شبكه كلینتون است | اتاق خبر
کد خبر: 339177
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 15:30
ترامپ:
تارنمای هیل خبر داد كه دونالد ترامپ در گفت و گو با سی ان ان، پوشش اخبار این شبكه را به سود هیلاری كلینتون رقیب دموكرات خود دانست.

اتاق خبر - ترامپ كه دوشنبه شب با برنامه 'روز نو' سی ان ان گفت و گو می كرد در واكنش به نظر مجری كه وی را به درشتگویی در سخنرانیهای انتخاباتی اش متهم می كرد گفت: 'به سی ان ان می گویند شبكه كلینتون!'

وی گفت كه سخنان اخیرش در حمله به جنسیت كلینتون و دستكاری ارزی چین جنجالی نبوده است. ترامپ معتقد است 'كلینتون از جنسیتش استفاده ابزاری می كند و اگر این كار را نمی كرد هیچ شانسی برای پیروزی نداشت. در مورد چین هم همه می دانند كه حرف من صحیح است.' اشاره ترامپ به نظر او در مورد 'تجاوز' دانستن رفتار چین با آمریكا است.
وی افزود: 'من چیزی را می گویم كه مردم طالب آن هستند. رای دهندگان من از همه بیشترند و با میلیونها اختلاف پیشتازم.'
ترامپ به تكرار رسانه ها را متهم كرده كه انصاف را در مورد او رعایت نمی كنند و سخنانش را تحریف و معترضانش را فراوان جلوه می دهند.
به گزارش ایرنا، دور جدیدی از رای گیری های درون حزبی جمهوریخواهان روز سه شنبه در ایالت ایندیانا و برای كسب 57 نماینده آن انجام می شود. بر اساس نطرسنج یها، ترامپ با محبوبیتی 41 درصدی از تد كروز و جان كیسیك كه به ترتیب 33 و 17 درصد پیش است. برنده این دور از رقابتها آرای تمامی نمایندگان ایندیانا را كسب می كند. دونالد ترامپ تاكنون 996 نماینده از دستكم 1237 نماینده لازم برای پیروزی در رقابتهای حزبی را بدست آورده است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید