برای حیثیت خودمان به میدان می‌رویم | اتاق خبر
کد خبر: 339443
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 06:50
زاغی‌نژاد:
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان می‌گوید تیمش شانس صعود به مرحله بعد را ندارد اما برای دفاع از حیثیت خودشان و فوتبال ایران مقابل الاتحاد بازی می‌کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قاسم زاغی نژاد در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان گفت: همانطور که جدول نشان می دهد ما در دیگر شرایط صعود از گروه مان را نداریم. به با توجه به روند رو به رشدی که مدتی است آغاز کرده ایم نمی‌خواهیم این روند قطع شود و باید آن را ادامه دهیم. در دیدار قبل هم خوش شانس نبودیم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم که باعث شد آن نتیجه رقم بخورد.

وی همچنین اظهار داشت: در دیدار فردا هم برای حیثیت خودمان بازی می کنیم و هم به بازی جوانمردانه توجه داریم. به هر حال تیم های دیگر نیز از دیدار ما ذینفع هستند و این موضوعات باعث می شود با همه انگیزه به میدان برویم.

زاغی نژاد در پایان گفت: درست است که امسال شرایط دشواری را داشته ایم اما فاصله ما با الاتحاد آن نتیجه ای نبود که در دیدار رفت رقم خورد و فردا باید این موضوع را ثابت کنیم.

شهاب گردان نیز در این نشست خبری گفت: سپاهان امسال مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت اما با همه این احوال نتیجه دیدار رفت یک اتفاق بود و آن نتیجه واقعیت فاصله ما با الاتحاد نبود.

وی ادامه داد: اگر موقعیت های متعدد ما در دیدار رفت راهی دروازه می شد حتی می توانستیم پیروز آن دیدار باشیم. به هر حال آن بازی تمام شد و در دیدار فردا هم برای آبروی خودمان بازی می کنیم و هم با توجه به شرایط جدول بازی جوانمردانه‌ای به نمایش می گذاریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید