آسمان گيلان در دو روز پاياني هفته جاري نيمه ابري همراه با بارش هاي پراكنده است | اتاق خبر
کد خبر: 339620
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 15:53
سرپرست اداره پيش بيني و هشدار اداره كل هواشناسي گيلان گفت: آسمان استان در دو روز پاياني هفته جاري، نيمه ابري همراه با بارش هاي پراكنده است.

اتاق خبر: مازيار غلامي، نقشه هاي هواشناسي نشان دهنده نفوذ جريانات جنوبي به استان است كه بر اين اساس، تا اوايل هفته آينده شرايط براي افزايش دما، بعضي نقاط به ويژه ارتفاعات و دامنه ها وزش باد گرم مهيا مي باشد.
وي ادامه داد: طي اين مدت، گاهي با شمالي شدن جريانات، ابرناكي، مه و وقوع بارش هاي پراكنده و احتمال رعد و برق دور از انتظار نيست.
سرپرست اداره پيش بيني و هشدار اداره كل هواشناسي گيلان، آسمان امروز استان را نيمه ابري تا ابري و مه آلود، بارش خفيف و پراكنده، گاهي كاهش ابر، ارتفاعات و دامنه ها كمي ابري تا نيمه ابري، وزش باد گرم عنوان و براي فردا (پنجشنبه) نيز آسمان را كمي ابري تا نيمه ابري، گاهي ابري و مه آلود، بارش خفيف و پراكنده، بعضي نقاط به ويژه ارتفاعات و دامنه ها وزش باد گرم پيش بيني كرد.
وي بيشينه دماي گيلان در شبانه روز گذشته را با 24 درجه سلسيوس مربوط به منجيل و كمينه دما را با 10درجه مربوط به ماسوله ذكر كرد.
وي گفت: بيشينه و كمينه دماي شهر رشت نيز در شبانه روز گذشته به ترتيب 20 و 16 درجه سلسيوس ثبت شده است.
غلامي بيشينه دماي امروز گيلان را با 29 درجه سلسيوس مربوط به جيرنده ذكر و كمينه دماي فردا را با 14درجه مربوط به ماسوله و ارتفاعات جنوبي غرب استان پيش بيني كرد.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید