شرایط موجود المپیکی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 340122
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 00:34
ملی پوش شنا:
آرشام میرزایی که خود را برای رقابت های کسب سهمیه المپیک آماده می کند شرایط موجود را المپیکی ندانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ملی پوش شنا با بیان اینکه 80 درصد تعمیرات خوابگاه انجام شده است، تصریح کرد: تقریباً تعمیرات تمام شده است و به هر نحوی که شد سختیها رو به پایان است. البته به طور کامل به اتمام نرسیده است. در ابتدای کار واقعا بوی رنگ، تینر و سرو صدای کارگر ها اذیت می کرد، ظاهراً قصد تغییر مکان نیست آن موقع که باید تغییر می‌داند، این کار را نکردند و الان هم تقریباً تعمیرات رو به پایان است.

میرزایی درباره وضعیت تغدیه تیم ملی نیز اظهار داشت: غذا نسبت به وضعیت اسکان خوب است، بستگی دارد با چه نگاهی به غذا دیده شود، کیفیت غذا برای ورزشکاری که قرار است کسب سهمیه المپیک کند، خوب نیست و شاید نمره 10 -12 به آن می دهم، البته اکثر رشته های ورزشی این وضعیت را دارند و تن ماهی می خورند نه تنها شنا، این در بین رشته های ورزشی کلی است، رستوران آزادی از بهمن ماه سال گذشته تعطیل شده است و غذا از بیرون سفارش می دهیم که گاهی اوقات کیفیت خوب است و گاهی خیر.

وی در خصوص سیستم سرمایشی خوابگاه نیز گفت: با توجه به اینکه دمای هوا رو به افزایش است کولر نداریم و فکر هم نمی کنم تا تابستان خبری از کولر باشد، پنجره ها نیز توری نداشتند و مربی تیم توری خرید و پنجره ها توری شدند تا حشرات به داخل اتاق نیاید.

او با بیان اینکه واقیعت‌ها باید گفته شود، ادامه داد: نباید بزرگ‌نمایی و اغراق کنیم، واقعیت‌ها باید گفته شود. ممکن است یک عده از دست ما ناراحت شوند. نعمت کشاورز سرپرست خوابگاه شماره یک آزادی وظیفه‌ای در قبال اسکان ملی پوشان شنا نداشت. کشاورز قبل از آغاز تعمیرات به فدراسیون شنا و سایر فدراسیون ها که ورزشکار در خوابگاه دارند، نامه زد که تخلیه کنند ولی چون فدراسیون نتواست مکانی برای اسکان ملی پوشان فراهم کند، اصرار کردند که در خوابگاه آزادی بمانیم. خوابگاه آزادی همکاری کرد و ملی پوشان در آزادی ماندند در غیر این صورت مشخص نبود که چه می شد، البته کمپ 9 دی پیشنهاد شد ولی کادر فنی به دلیل مشکلات ترافیک و رفت و آمد آن را نپذیرفت.

آرشام میرزایی ملی پوش شنای ایران در پایان گفت: شرایط موجود شرایط المپیک نیست، بسیاری از استانداردها موجود نیست، با این حال تمرینات را ادامه می دهیم و تلاش می‌کنیم سهمیه را کسب کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید