سعودی ها پرچمدار مقابله با مقاومت | اتاق خبر
کد خبر: 340181
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 12:18
سید حسن نصراالله مطرح کرد:
دبیرکل حزب الله لبنان، با تاکید بر این که با وجود همه تلاشها در سال های گذشته برای اعمال فشار بر مقاومت، مقاومت امروز در بهترین و قویترین شرایط خود قرار دارد، تصریح کرد: پیش بینی ما آن است که فشارها بر کشورهایی که از مقاومت حمایت کنند از جمله ایران تشدید

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری صداو سیما، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در بخشی از سخنرانی خود در مراسم هیات حمایت از مقاومت اسلامی گفت: دشمن در جهان عرب، کسانی را پیدا کرد که به آن خدمت می کنند. هر کسی مقاومت را به تروریسم متهم کند، خودش تروریست است.

نصرالله افزود: دشمن برای ضربه زدن مالی به مقاومت و خشکاندن منابع مالی آن تلاش می کند. عربستان سعودی امروز پرچم مقابله با مقاومت را بر دوش می کشد. اتحادیه عرب برای ضربه زدن به مقاومت بر اساس خواست سعودیها، فهرستی از گروه های تروریستی تهیه کرد.

دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: با وجود همه تلاشها در سال های گذشته برای اعمال فشار بر مقاومت، مقاومت امروز در بهترین و قویترین شرایط خود قرار دارد. ما توانایی عبور کردن از همه این فشارها و چالش ها را مانند گذشته داریم. پیش بینی ما آن است که فشارها بر کشورهایی که از مقاومت حمایت کنند از جمله ایران تشدید خواهد شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید