آزمایش موشکی با بُرد منتشر شده در رسانه‌ها نداشته‌ایم | اتاق خبر
کد خبر: 341138
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 02:46
سردار دهقان:
وزیر دفاع با بیان این‌که «هیچگاه در اقدامات دفاعی از جمله آزمایش‌های موشکی توقفی نداشته‌ایم» گفت: آزمایش موشکی با بُرد منتشر شده در رسانه‌ها نداشته‌ایم.

اتاق خبر - سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در خصوص بحث دفاعی کشور اظهار کرد: آمریکایی‌ها و عربستانی‌ها تلاش می‌کنند در منطقه فضای التهاب و تشنج را توسعه دهند و اصطلاحا ایران هراسی را در راس برنامه‌های خود قرار دادند و هر اتفاقی می‌افتد با این موضوع مرتبط می‌کنند.

وزیر دفاع با تاکید بر اینکه در بحث دفاع اساسا دکترین ما دفاعی است، افزود: ما هیچ گاه با نگاه تهاجمی حرکت نکرده‌ایم و آن چه انجام می‌دهیم ارتقاء ‌توان دفاعی کشورمان است.

دهقان با بیان اینکه اقدامات ما برای تامین امنیت کشورمان است زیرا قدرت دفاعی ایران عامل ثبات منطقه نیز می باشد، گفت: امنیت و توسعه منطقه در گرو هم و توان دفاعی ما ضامنی بر این موضوع است.

وی افزود: کسانی که از فرامنطقه در منطقه ما حضور دارند سعی می کنند حضورشان را موجه جلوه دهند و هر خبر و مسئله ای را به عاملی برای تهدید خودشان تبدیل کنند.

وزیر دفاع تاکید کرد: هیچگاه ایران اسلامی چشم طمع به کشوری ندارد و برای ثبات منطقه نیز هزینه پرداخت می‌کند، لذا کسانی که این مسائل را مطرح می کنند مانورهای هر روزه آمریکا و کشورهای مشترک و خرید موشک‌های دوربرد عربستان را نادیده گرفته‌اند.

ایسنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید