پيروزي اصلاح طلبان نتيجه اتحاد حداكثري و انتخاب آگاهانه مردم بود | اتاق خبر
کد خبر: 341444
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 22:39
نماينده مردم قزوين، آبيك و البرز در هفتمين دوره مجلس شوراي اسلامي
نماينده مردم قزوين، آبيك و البرز در هفتمين دوره مجلس شوراي اسلامي گفت: پيروزي اصلاح طلبان در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نتيجه راهبرد صحيح شوراي اصلاح طلبان، اتحاد حداكثري گروهها و شخصيت هاي اصلاح طلب و انتخاب آگاهانه مردم بود.

اتاق خبر - محمد عليخاني در جشن بزرگ اصلاح طلبان استان قزوين كه دوشنبه شب همزمان با ميلاد با سعادت امام حسين (ع) در سالن ورزشي شهيد بابايي برگزار شد، با تبريك اين ايام فرخنده افزود: با وجود رد صلاحيت كانديداهاي اصلي و شرايط دشواري كه پيش آمد، براي اولين بار در استان تمامي كانديداهاي مورد حمايت اصلاح طلبان كه در اين دوره ليست اميد نام گرفت، مورد اقبال مردم قرار گرفته و به مجلس شوراي اسلامي راه پيدا كردند.
وي اظهاركرد: لازم است كه از تك تك اعضاي شوراي اصلاح طلبان استان كه همواره با محوريت حضرت آيت الله محمدي تاكندي، حجج اسلام قدرت الله عليخاني و سيد ناصر قوامي حركت كردند و اعتمادي كه اين بزرگواران به شوراي اصلاح طلبان داشته و از خروجي و تصميمات شورا حمايت كردند، تشكر كنم.
عليخاني اضافه كرد: اميدواريم اين وحدت و همدلي حداكثري ادامه پيدا كند و ما در انتخابات رياست جمهوري و شوراها پيش روي هم بتوانيم تصميمات درست و هم همراهي مردم و موفقيت هاي گسترده را شاهد باشيم.
وي در ادامه با اشاره به تلاش برخي افراطيون براي دامن زدن به اختلافاتي درخصوص رياست مجلس شوراي اسلامي دهم گفت: بزرگان اصلاح طلب نشان دادند كه با تدبير، هوشمندي، زمان شناسي و عقلانيت، مشكلات فراروي جريان اصلاح طلبي و تحولات سياسي را مدبرانه رفع مي كنند و يقين داريم در اين موضوع نيز با سربلندي به نتيجه مطلوب خواهند رسيد.
عليخاني اضافه كرد: برخي دكتر عارف و عده اي نيز معتقدند كه دكتر لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي شود و در اينكه ليست اميد اكثريت كرسي هاي مجلس را دارد شكي نيست و خود آقاي لاريجاني هم در قم مورد حمايت اميد بودند و اين را هم نبايد از نظر دور ساخت كه دلواپسان، دلواپس هيچيك نيستند، لذا از آنجايي كه اين دو بزرگوار يكي در پيروزي دكتر روحاني نقش بي بديل داشته و ديگري نقش مهمي در تصويب برجام در مجلس داشتند، اميدواريم به يك توافق برد - برد برسند.
وي در پايان اظهاركرد: اميدواريم حاصل اين توافق هم افزايي و وحدت بيشتر دلسوزان كشور و نظام شود و خانه ملت با همدلي و همگرايي در راستاي تامين منافع ملي و همكاري با دولت پيش برود.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید