افشاگری بازیکن فولاد: چرا آن آقا به من انگ اخلاقی می‌زند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 341486
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 01:30
«هرکس با آنها نشست و برخاست نکند نابود است»
بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به آنچه که آنها را فشار‌ از سوی فردی منتسب به فرمانداری یکی از شهرهای خوزستان می‌خواند، گفت: برخی افراد با شایعه پراکنی و انگ زدن قصد تخریب من را دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امین کهن‌جهان اظهارکرد: یکی از کارمندان فرمانداری یکی از شهرستان‌های خوزستان با دروغ پراکنی و اعمال نفوذ قصد تخریب و نابودی من و برخی دیگر از بازیکنان این شهر را دارد.

وی با بیان این که این فرد ادعا می‌کند مورد حمایت فرماندار است، افزود: از فرماندار این شهرستان که در نزدیکی اهواز واقع شده، می‌خواهم در این خصوص شفاف‌سازی کند، دلیل این کارها از سوی کارمند فرمانداری چیست و چرا‌ در این شهر چند هزار نفری این کارمند و یکی دو نفر دیگر با آبروی جوانان بازی می‌کنند؟

کهن جهان گفت: این افراد با این که ورزشی نیستند و تخصصی در ورزش ندارند امور ورزش را به دست گرفته‌اند و به جای خدمت به شهر، انگ انضباطی و اخلاقی به ما می‌زنند! اینها اجازه تمرین در شهرمان را هم نمی‌دهند.

بازیکن فولاد خوزستان ادامه داد: من در زمان اکبر محمدی دوازده بار پیراهن تیم ملی جوانان را بر تن کرده‌ام و 5 گل هم زده‌ام اما چون وارد بازی این آدم‌ها نمی‌شوم به ما ظلم می‌کنند و به هر وسیله‌ای تخریب‌مان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این ها با هر وسیله‌ای اهداف خود را عملی می‌کنند و این موضوع نکران کننده است. دلیل این کار را نمی‌دانیم و از مسئولان این شهرستان می خواهم به کمک ما بیایند. واقعا اگر سند و مدرکی دارند نشان دهند و بیشتر از این با آبروی ما بازی نکنند.

کهن جهان که نیم فصل دوم از فجر سپاسی شیراز به فولاد خوزستان پیوسته است، گفت: آینده جوانان این شهرستان در خطر است و هر کسی که با آنها نشست و برخاست نداشته باشد نابود است!

وی تاکید کرد: چه دلیلی دارد جوانان این شهر با این آدم ها هم‌نشین باشند؟ چرا می خواهند این کار را انجام دهند؟ امیدوارم به این موضوعات رسیدگی کنند و مانع از به وجود آمدن اتفاقات تلخ‌تری شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید