مدافع فرانکفورت با وجود تومور مغزی به فوتبال ادامه خواهد داد | اتاق خبر
کد خبر: 344262
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1395 - 14:03
مارکو راس کاپیتان اینتراخت فرانکفورت تاکید کرده است با وجود تومور شدید مغزی می‌خواهد به فوتبالش ادامه دهد و از اینتراخت جدا نمی شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، باشگاه اینتراخت فرانکفورت با انتشار بیانیه ای از مبتلا شدن کاپیتانش به تومور مغزی سرطانی خبر داده است. اتفاقی که موج همدردی را در شبکه های اجتماعی در آلمان برای این بازیکن به راه انداخته است. این اتفاق زمانی افتاد که نمونه دوپینگ این بازکن مثبت اعلام شد. بعد از مثبت اعلام شدن نمونه این بازیکن، آزمایشات بیشتری روی این بازیکن تحت نظر متخصص انجام شد که در نهایت این آزمایشات مشخص کردند روس دچار تومور مغزی شده و به همین دلیل تست دوپینگش مثبت شده است.

بلافاصله پزشکان این بازیکن را تحت درمان قرار دادندتا بتوانند جلوی رشد تومور او را بگیرند و به مداوای او بپردازند. این در حالی است که تمرینات اینتراخت فرانکفورت برخلاف دیگر تیم ها در آلمان تعطیل نشده است. این تیم با قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول بوندسلیگا به پلی اف راه یافته است و این هفته باید در دو دیدار رفت و برگشت برابر نورنبرگ به میدان برود. دیداری که برنده آن در مجموع دو دیدار رفت و برگشت فصل آینده در بوندسلیگا خواهد بود و تیم بازنده به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد.

راس اعلام کرده است می‌خواهددر این دو دیدار تیمش را همراهی کند و قصد ندارد برای بیماری خود از تیم دور بماند. قرار است به همین دلیل با نظارت تیم پزشکی باشگاه و متخصصان او در این دیدار تیمش را همراهی کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید