۸۲.۵ درصد روستاییان استان بوشهر از زمین چمن مصنوعی برخوردارند | اتاق خبر
کد خبر: 344431
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 08:03
استاندار بوشهر گفت: ۸۲.۵ درصد جمعیت روستایی استان بوشهر از زمین چمن مصنوعی برخوردارند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری در همایش جوان، مسئولیت اجتماعی و مدنی اظهار داشت: مسئولان نیز در قبال جوانان وظیفه دارند که فضای نقد، مطالبه گری و پیشنهاد را در حد وسع خود برای آنان باز بگذارند.

وی بیان کرد: از جوانان نیز انتظار می رود فضایی که با کمک هم ایجاد می کنیم از آن مراقبت و برای استفاده صحیح از آن کوشا باشند.

سالاری در ارتباط با مشکل جوانان نیز گفت: در حل مشکلات جوانان اشتغال بر سایر موارد مقدم بوده و اگر جوان شغل داشته باشد، مشکلات دیگر آن مانند ازدواج و مسکن نیز برطرف خواهد شد.

استاندار بوشهر یادآور شد: در موضوع استخدام در پارس جنوبی تنها داشتن مدرک تحصیلی کافی نیست و داوطلبان ورود به حوزه کاری پارس جنوبی باید در کنار تحصیلات خود یک دوره مهارت آموزی نیز فراگرفته باشند.

وی ادامه داد: در حوزه صیادی نیز وضعیت مطلوب نیست و به دلیل صیدهای بی رویه صورت گرفته در این چند سال ذخائر دریایی به حد چشمگیری کاهش یافته است.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در بخش صیادی روی آوردن به پرورش آبزیان بخصوص میگو یک راهکار مهم است که در صورت وجود داوطلب برای فعالیت در این حوزه به سبک نوین و بازدهی مناسب حمایت لازم را انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: در ارتباط با ایجاد فضای تفریحی و گردشگری در استان بوشهر نیز سعی بر نگرش وضعیت موجود برای رسیدن به وضعیت مطلوب داشته باشیم.

سالاری همچنین یادآور شد: هم اکنون ۸۲.۵ درصد جمعیت روستایی استان بوشهر از زمین های چمن مصنوعی فوتبال بهره مند شده اند.

وی افزود: تا پایان سال جاری نیز همه محلات شهرهای استان به ازای هر پنج هزار نفر از یک زمین چمن مصنوعی برخوردار خواهند شد.

سالاری گفت: با مشارکت فرهنگ دوستان و هنردوستان نیز سعی بر پویایی فعالیت های سطح بوستان های روستایی داریم که برای این مهم نصب سینما سیار نیز در دستور کار قرار دارد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید