پژو به اسپانیا می رود | اتاق خبر
کد خبر: 344499
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 15:47
سخنگوی پژو سیتروئن اعلام کرد این شرکت طی چهار سال آینده مبلغ 700 میلیون یورو در اسپانیا سرمایه‌گذاری می‌کند و از سال 2020 خودروی جدیدی در این کشور تولید خواهد کرد.

اتاق خبر: سخنگوی پژو سیتروئن اعلام کرد این شرکت طی چهار سال آینده مبلغ 700 میلیون یورو در اسپانیا سرمایه‌گذاری می‌کند و از سال 2020 خودروی جدیدی در این کشور تولید خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، سخنگوی پژو گفت بخش عمده این سرمایه‌گذاری یعنی مبلغ 640 میلیون یورو در کارخانه پژو در شهر بیگو واقع در شمال اسپانیا هزینه خواهد شد. بقیه این 700 میلیون یورو برای فعالیت در مادرید درنظر گرفته شده است. این در شرایطی است که شرکت پژو جزئیاتی درباره خودروی جدیدی که در اسپانیا تولید خواهد شد، ارائه نکرد. پژو نزدیک به 8 هزار کارمند در اسپانیا دارد که سه چهارم آنها در کارخانه بیگو کار می‌کنند. در این کارخانه خودروهای بسیاری ازجمله مینی‌ون برلینگو و دو مدل سیتروئن پیکاسو تولید می‌شود. این سرمایه‌گذاری پژو در شرایطی اعلام می‌شود که در اوایل ماه مه رنو، دیگر خودروساز فرانسوی نیز اعلام کرد بیش از 600 میلیون یورو در یک پروژه جدید در اسپانیا سرمایه‌گذاری و خودروی جدیدی در این کشور تولید می‌کند.

منبع: تعادل

نظرات
ADS
ADS
پربازدید