اردوی مشترک تیم ملی تکواندو با اصفهانی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 344522
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 18:25
تیم ملی تکواندوی ایران که برای برپایی تمرینات مشترک با تیم منتخب استان اصفهان راهی این شهر شده است پس از استراحتی کوتاه مدت، تمرینات خود را از صبح امروز (شنبه) آغاز کرد.

اتاق خبر: تیم ملی تکواندوی ایران که برای برپایی تمرینات مشترک با تیم منتخب استان اصفهان راهی این شهر شده است پس از استراحتی کوتاه مدت، تمرینات خود را از صبح امروز (شنبه) آغاز کرد.

  در ادامه برگزاری تمرینات مشترک تیم المپیکی ایران با تیم‌های منتخب استانی، ملی‌پوشان با ترکیب فرزان عاشورزاده، آرمین هادی پور، مهدی خدابخشی، مسعود حجی زواره، سجاد مردانی و امید عمیدی شب گذشته (جمعه) راهی اصفهان شدند و از صبح امروز (شنبه) تمرینات مشترک خود را با تیم منتخب استان اصفهان زیر نظر بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهدی بی باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی آغاز کرده‌اند.

 طبق برنامه‌ریزی کادرفنی تیم ملی، تکواندوکاران در مدت زمان حضور در اصفهان، 5 جلسه تمرین با تیم منتخب استان اصفهان خواهند داشت.

 تکواندوکاران دوشنبه به تهران بازمی‌گردند و ادامه تمرینات خود را در مرکز جهانی فدراسیون تکواندو پیگیری می‌کنند.

 تیم ملی تکواندوی ایران در گروه مردان توسط فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک ریو 2016 شده است.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید