کمک جدید آنجلینا جولی، جنیفر لوپز و ...به اسراییل +عکس | اتاق خبر
کد خبر: 344632
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 05:14
صهیونیست ها ورزش رزمی و غیررقابتی کراو ماگا را مال خود می دانند. درحقیقت آنها مدعی هستند این ورزش یهودی است چرا که برای دفاع شخصی یهودیان در خیابان های وحشتناک اروپا در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ مورد استفاده قرار می گرفته است.

به گزارش اتاق خبر، صهیونیست ها ورزش رزمی و غیررقابتی کراو ماگا را مال خود می دانند. درحقیقت آنها مدعی هستند این ورزش یهودی است چرا که برای دفاع شخصی یهودیان در خیابان های وحشتناک اروپا در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ مورد استفاده قرار می گرفته است.

 کمک جدید بازیگران هالیوود به اسراییل

کراو ماگا در زبان عبری به معنی مبارزه نزدیک است اما اصول اولیه خود را از جوجیتسو و بوکس به عاریت گرفته است. ایمی لیختنفلند ورزشکار یهودی اهل براتیسلاوا این ورزش را ابداع کرد. او که از تروریست های مشهور سازمان یهودی-صهیونیستی هاگانا بود ابتدا این ورزش را به سربازان اسراییل تازه تاسیس آموزش داد.

حالا اما اسراییلی ها به شدت تلاش می کنند این سبک از مبارزه را جهانی کنند. هالیوود نیز دراین راه به کمک صهیونیست ها آمده است. تعدادی از بازیگران آمریکایی تلاش کرده اند در برخی صحنه ها از فیلم های خود از این ورزش استفاده کنند. آنجلینا جولی، جنیفر لوپز، ساندرا پولاک و کمرون دیاز از این دست بازیگران هستند.

شفقنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید