نمایندگان والیبال ساحلی ایران حریف یکدیگر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 344776
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 05:46
رقابت‌های قهرمانی جوانان زیر ۱8 سال آسیا
تیم‌های ملی والیبال ساحلی جوانان ایران با پذیرش شکست مقابل حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا، در دیدار رده بندی حریف یکدیگر شدند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مرحله نیمه نهایی نخستین دوره رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان زیر ۱8 سال آسیا و انتخابی جهان امروز (یکشنبه) در شهر وینتاین لائوس پیگیری شد.

تیم ملی والیبال ساحلی یک جوانان ایران (محمدرضا حضرت پور – سالار غنی‌دل) در این مرحله به مصاف تایلند دو رفت و در دو ست متوالی با امتیازهای 21 بر 17 و 21 بر 18 مغلوب حریف خود شد و از راه یابی به دیدار نهایی بازماند.

تیم ملی دوم والیبال ساحلی جوانان ایران (علیرضا آقاجانی – علی شهبازی) نیز در این مرحله با تیم دوم استرالیا مسابقه داد و با امتیازهای 21 بر 10 و 21 بر 17 مغلوب این تیم شد.

بدین ترتیب تیم های ایران در مرحله نهایی این رقابت‌ها که عصر امروز پیگیری خواهد شد برای کسب مقام سومی جوانان آسیا به مصاف یکدیگر می روند. تیم های تایلند و استرالیا نیز برای کسب مقام قهرمانی با هم مسابقه خواهند داد.

تیم های ملی والیبال ساحلی جوانان ایران پیش از این با صعود به مرحله نیمه نهایی مجوز حضور در مسابقات جهانی را کسب کرده بودند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید