تدوین «سید حسن نصرالله» به نیمه رسید | اتاق خبر
کد خبر: 345408
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 23:48
حدود نیمی از تدوین جدیدترین ساخته تهیه کننده «سرو زیر آب» انجام شد.

به گزارش اتاق خبر، سید حامد حسینی تهیه‌کننده و کارگردان سینما؛ در خصوص آخرین وضعیت مستند «سید حسن نصرالله» گفت: تدوین این اثر به نیمه رسیده و راف کات آن را نیز زده‌ایم.

 
وی افزود: در این مستند از دو منظر رژیم صهیونیستی و لبنان به واقعه ربایش سید حسن نصرالله با استنادات تصویری که از رژیم صهیونیستی به دست آورده‌ایم، نگاه می‌کنیم.
 
وی افزود: موضوع این فیلم که تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را خودم برعهده دارم، قصه اسارت «سید حسن نصرالله» در جنگ سال 2006 در حومه شهر بعلبک لبنان را روایت می‌کند.
 
وی ادامه داد: «سید حسن نصرالله» برای نمایش در جشنواره مقاومت آماده می‌شود و وقایع سال‌های 2006، 2011 و 2013 را به تصویر می‌کشد.
 
این تهیه‌کننده در مورد لوکیشن‌ها و مدت زمان فیلمبرداری فیلم اظهار داشت: تمام لوکیشن‌های فیلم در شهر بعلبک لبنان می‌گذرد و فیلمبرداری آن حدود 20 جلسه طول کشید.
 
این کارگردان درباره پیش‌بینی استقبال از فیلم «سید حسن نصرالله» گفت: قصه این فیلم روایتی از یک واقعه کاملا حقیقی مربوط به سال 2006 است که جذابیتی جهانی دارد تا جایی که جذابیتش باعث واکنش خبرگزاری‌های بزرگ دنیا، شد و تقریبا یک ساعت در صدر همه خبرهای دنیا بود.
 
حسینی با اشاره به برخی عوامل فیلم بیان کرد: از محمد داوودی، جلال زارع و خودم در سه مقطع مختلف زمانی جهت تصویربرداری استفاده کردیم و مدیر تولید و مجری طرح سیدعلی حسینی، صدابردار وحید سلطانی و موسیقی برعهده علی کهن دیری است.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید