خاله و خواهرزاده‌های کیف قاپش دستگیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 345483
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 04:18
زن جوان که به همراه دو خواهر زاده‌اش باند حرفه‌ای کیف‌زنی تشکیل داده بودند با تیزبینی پلیس شهرستان سبزوار شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ سیدمحمد هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش چند فقره كیف زنی از خانم ها در مراکز خرید شهر سبزوار تیمی ویژه از ماموران این فرماندهی شناسایی و دستگیری سارقان را شروع کردند.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی جغرافیای زمانی و مکانی سرقت ها گشت های محسوس و نامحسوس هدفمندی را در سطح مراکز خرید و اماکن شلوغ و پر تردد شروع کردند.

سرهنگ هاشمی تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه روز گذشته یکی از تیم های نامحسوس پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در بازار سرپوشیده به سه زن جوان که در حال پرسه زنی بودند مظنون و آنها را تحت نظر گرفتند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس در کمتر از چند دقیقه این افراد را در حال کیف زنی از خانمی میانسال مشاهده و بلافاصله وارد عمل شدند و آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ هاشمی اظهار داشت: در بازرسی از وسایل همراه این سه زن جوان که خاله و خواهر زاده اند اموال مسروقه شامل ۳۳ میلیون ریال اسکناس به همراه یک رشته گردنبند مسروقه به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون ریال کشف کردند.

وی خاطر نشان كرد: متهمان به نام های روح انگیز ۴۰ ساله دارای ۲۵ فقره سابقه سرقت، زینب ۳۰ ساله دارای سه فقره سابقه سرقت و زهرا ۲۴ ساله دارای چهار فقره سرقت در تحقیقات اولیه پرونده اظهار داشتند اهل استان هرمزگان هستند و از چند روز قبل به شهر سبزوار سفر کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به این مطلب كه تحقیقات از این سارقان برای كشف سرقت های انجام شده توسط آنان ادامه دارد از شهروندان خواست هنگام تردد در مراكز شلوغ از قبیل بازارها و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مراقب كیف دستی و وسایل همراه خود باشند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید