عملیات تروریستی داعش در لبنان خنثی شد | اتاق خبر
کد خبر: 347043
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 13:52
الجمهوریه:
روزنامه الجمهوریه با تاکید به اینکه «عملیات تروریستی داعش در لبنان خنثی شد»، نوشت: اگرچه گفته می شود انتخابات شوراهای شهر در لبنان بدون هرگونه حادثه امنیتی پایان یافت اما این در حالی است که نیروهای امنیتی مانع انتشار اطلاعات نگران کننده در مدت یک ماه مارا

اتاق خبر - الجمهوریه امروز (دوشنبه) افزود: نیروهای امنیتی لبنان بتازگی موفق شدند یک انتحاری سوری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش را پیش از عملیات تروریستی در یک خیابان مشهور بیروت پایتخت لبنان شناسائی و بازداشت کنند.

این روزنامه لبنانی اضافه کرد: این تروریست انتحاری قصد داشته است خود را شب هنگام در میان رهگذران و در منطقه ای که رستوران ها قرار داشته است، منفجر کند.
الجمهوریه خاطرنشان کرد: این انتحاری سوری در بازجویی ها اعتراف کرده که داعش قصد داشته است علاوه بر این عملیات، یک کلیسا را هم منفجر کند در زمانی که مردم برای شرکت در مراسم عبادی حضور دارند.
این روزنامه لبنانی تصریح کرد: مقامات امنیتی لبنان ، از انتشار این خبر در رسانه ها جلوگیری کردند اما برخی پایتخت های عربی را در جریان اعتراف های این انتحاری سوری قرار داده و از آنها خواستار اطلاعاتی بیشتر در این باره شده اند.
الجمهوریه همچنین نوشت: در چند ساعت گذشته دستگاه های امنیتی لبنان اطلاعاتی را در خصوص برنامه های تروریستی داعش برای هدف گرفتن چند منطقه در لبنان دریافت کرده اند.
این روزنامه لبنانی افزود: براساس این اطلاعات داعش درصدد است ضمن فعال کردن باندهای تروریستی خود در لبنان همزمان با آغاز ماه رمضان چندین انفجار تروریستی در مناطق مختلف به ویژه ضاحیه جنوبی بیروت انجام دهد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید