برنامه‌ای برای خداحافظی از فوتبال ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 348776
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 09:03
کاپیتان ۳۷ ساله سایپا:
کاپیتان ۳۷ ساله تیم فوتبال سایپا بعد از تمدید قراردادش گفت: برنامه‌ای برای خداحافظی از فوتبال ندارم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، ابراهیم صادقی در گفتگو با سایت باشگاه سایپا گفت: در فصل گذشته لیگ برتر در ۲۹ دیدار از ۳۰ بازی سایپا حضور داشتم و توانستم بیشترین دقایق بازی در سایپا را به نام خود به ثبت برسانم.  امروز در مرز ۳۸ سالگی از اینکه در تمام این سالها با پیراهن تیم فوتبال سایپا به میدان رفتم و توانستم عنوان وفادارترین بازیکن را به نام خود به ثبت برسانم بسیار خرسندم و امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که بتوانم تیمم را در راستای کسب بهترین نتایج همراهی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که به خداحافظی از فوتبال فکر می کند یا خیر؟ گفت: برنامه ای برای خداحافظی از فوتبال ندارم و قصد دارم تا زمانی که توانایی ارایه بازی خوب را در فوتبال دارم، به روند ورزش حرفه ای ام ادامه دهم. من در تمام این مدت تلاش خود را به کار گرفتم که زندگی حرفه ای داشته باشم و اولویت برایم پشتکار در فوتبال و رسیدن به اهداف والا در ورزش بوده است.

کاپیتان سایپا در خصوص روند این تیم در فصل گذشته تاکید کرد: یکی از دلایل عدم تداوم نتیجه گیری در نیم فصل دوم سایپا، از دست دادن بازیکنان تاثیر گذار در نقل و انتقالات نیم فصل بود و در این میان برخی مشکلات حاشیه ای، از جمله تاخیر در پرداخت ها نیز بی تاثیر نبود. البته باشگاه سایپا همیشه یکی از بی حاشیه ترین های فوتبال ایران بوده و مطمئنا با شناختی که از ساختار این باشگاه دارم این روند ادامه خواهد داشت.

صادقی برنامه ریزی بلند مدت را مهمترین عامل نتیجه گیری در لیگ برتر دانست و اظهار داشت: بنده به عنوان بازیکنی که تجربه هایی همچون قهرمانی، کسب عنوان سومی، حضور در میانه های جدول و حتی خطر سقوط را با باشگاه سایپا در کارنامه دارم، مهمترین عامل موفقیت این تیم را برنامه ریزی اصولی و بلند مدت می دانم. معتقدم که جذب بازیکنان نامدار و ستاره در فوتبال دلیل لازم و کافی برای رسیدن به عناوین برتر لیگ نیست و بعضا تیم هایی با بازیکنان گمنام و آینده دار ولی با برنامه ریزی صحیح نتایج به مراتب بهتری را در این عرصه کسب کرده اند.

وی در خاتمه در خصوص حضورش در کلاس های مربیگری فوتبال خاطر نشان کرد: دوره مربیگری فوتبال مدرک C آسیا را به پایان رساندم و همزمان با بازی در فوتبال به آموزش مربیگری نیز ادامه می دهم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید