«سردبیر»ی مهناز افشار کذب محض است! | اتاق خبر
کد خبر: 350649
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 23:52
علیرضا سرتیپی حضور مهناز افشار در فیلم «سردبیر» را کذب محض خواند.

به گزارش اتاق خبر، تهیه کننده فیلم سینمایی «سردبیر»در‌ رابطه با آخرین وضعیت ساخت این اثر گفت: هم اکنون کارهای ویژوال فیلم درحال پیگیری است و از اواخر تیرماه فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد.

سرتیپی با اعلام اینکه نقش آفرینی مهناز افشار در این اثر سینمایی کذب است، گفت: اصلا با این بازیگرخوب سینما صحبتی در ارتباط با این فیلم صورت نگرفته است و این بازیگر در«سردبیر‌» حضورنخواهد داشت ، در ضمن به طور رسمی اسامی بازیگران این اثر هفته‌های آینده اعلام خواهم شد.

هم‌چنین در رابطه با وقفه پیش آمده در خصوص زمان فیلمبرداری «سردبیر‌» با کارگردان این اثر مجید جوزانی صحبت داشتیم که وی تاکید کرد: به علت مهم وسواس و تمرکز بسیار زیاد بر روی کیفیت سناریو این تاخیر ایجاد شده است ولی در کل اصلا تمایلی به صحبت دراین رابطه ندارم .

حسن دادگر نیز که پیش ازاین سرمایه‌گذارچند اثرسینمایی بوده و به عنوان سرمایه‌گذار«سردبیر» نام وی در این پروژه یاد شده است گفت: هم اکنون در بستر بیماری هستم و ظرف پانزده روز آینده با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود با تهیه کننده و کارگردان این اثر صحبت می‌کنم تا در جریان شرایط تولید این پروژه قراربگیرم، فعلا تنها به سلامتی خود فکر می‌کنم.

علیرضا سرتیپی که در چند هفته گذشته به عنوان رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران توسط اعضای این صنف انتخاب شده است هم اکنون پخش فیلم های سینمایی «رسوایی2» به کارگردانی مسعود ده‌ نمکی و «ایستاده درغبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان را برعهده دارد.

منبع:صبا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید