لباس اسپرت برای فیات ۵۰۰ | اتاق خبر
کد خبر: 350961
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 12:50
پس از رونمایی از مدل فیس لیفت شده فیات ۵۰۰ در سپتامبر گذشته در انگلیس اخیرا فیات نسخه اسپرتی جدید با نام فیات ۵۰۰S معرفی کرده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از Carbuyers ، این خودرو که هم اکنون قابل سفارش میباشد به یک کیت بدنه اسپرت به همراه تجهیزات اضافی مجهز بوده و قیمت پایه آن از ۱۲۹۵۰ پوند شروع میشود.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

۵۰۰S جدید اسپرت ترین حالتی است که میتوان برای یک خودروی شهری متصور شد. یک کیت بدنه بازطراحی شده شامل سپرهای اسپرت، رکاب های جانبی و اسپویلر عقب به علاوه دستگیره در، آینه و درب صندوق عقب با رنگ گرافیتی و رینگ آلیاژی ۱۵ اینچی است.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

این تم گرافیتی در داخل خودرو، روی داشبورد و فرمان نیز مشاهده میشود. صندلی های ۵۰۰S به همراه پوشش سقف آن به رنگ مشکی بوده و پنل درب ها در سه رنگ آبی، زرد یا سفید قابل سفارش است.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

خریداران فیات ۵۰۰S یک صفحه تمام رنگی TFT به عنوان نمایشگر وضعیت خودرو پشت فرمان و یک نمایشگر لمسی ۷ اینچی اچ دی نیز بر روی خودروی خود به صورت استاندارد خواهند داشت. امکاناتی از قبیل بلوتوث، فرامین صوتی، USB، رادیوی دیجیتال و هدایت ماهواره ای به عنوان آپشن های استاندارد وجود داشته و سیستم های اپل کار پلی و اندروید اتو نیز در اواخر ۲۰۱۶ در دسترس میباشد.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

یکی از آپشن های ویژه ای که مورد تاکید فیات قرار گرفته سیستم صوتی ۴۴۰ وات بیتس است. فیات ۵۰۰S اولین فیاتی است که با این سیستم صوتی عرضه میشود و به گفته سازنده چنان تاثیری بر کیفیت صدا میگذارد که گویی در اتاق ضبط در حال شنیدن موسیقی هستید. رینگ های ۱۶ اینچی مشکی مات و صندلی های چرم با جزییات آبی یا سفید از دیگر امکانات قابل سفارش میباشد.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

فیات ۵۰۰S بیشتر از آنکه قابلیت های اسپرتی داشته باشد ظاهر اسپرت دارد و انتظار میرود و به نظر میرسد پیشرانه آن مانند بقیه مدل های فیات ۵۰۰ است. خریداران میتوانند یکی از انواع موتورهای بنزینی ۶۹، ۸۴ یا ۱۰۴ اسب بخاری یا موتور ۲٫۳ دیزل مولتی جت را انتخاب کنند.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

این کوچولوی اسپرت هم اکنون با قیمت ۱۲۹۵۰ پوند برای موتور ۱٫۲ لیتری ۶۹ اسب بخاری بنزینی تا ۱۵۳۵۰ پوند برای موتور دیزل قابل سفارش است.

فیات 500S

فیات ۵۰۰S

منبع : اخبار خودرو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید