صید مار یک متری از منزل مسكونی در سنندج | اتاق خبر
کد خبر: 352065
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 14:20
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از صید یک حلقه مار یک متری در منزل مسکونی واقع در بلوار توحید خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، رامین اسد نژاد گفت: عصر دیروز از طریق سامانه ۱۲۵ خبر ورود یک حلقه مار سمی در منزل مسکونی واقع در بلوار توحید به این سازمان اعلام شد.

وی بیان کرد : بلافاصله نیروهای ایستگاه شماره چهار این سازمان به منزل مسکونی مراجعه و کار جستجو برای صید مار را آغاز کردند.

وی  اظهارداشت: بعد از نیم ساعت تلاش این مار یک متری را از زیر سقف شیروانی پیدا کردند و آتش نشانان با تجهیزات ایمنی نسبت به صید آن اقدام کردند.

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج افزود: پس از اتمام عملیات این حلقه مار در خارج از شهر و محیطی امن به دامن طبیعت باز گردانده شد.

وی عنوان کرد: با توجه به آغاز فصل گرما احتمال حضور حیوانات به‌خصوص مار در منازل مسکونی زیاد است، که مردم باید در صورت رویت هر گونه حیوان و جانوری مراتب را سریعا به این سازمان اطلاع دهند.

اسد نژاد اظهارداشت: مار از جمله حیوانات بی آزاری است که تا احتمال خطر را حس نکند اقدام به نیش زدن نمی کند پس در صورت روبه رو شدن با مار در منزل، محیط کار و یا خودرو نسبت به صید آن اقدام نکنید.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج همچنین از انفجار منزل مسکونی در کانی کوزله خبر داد و گفت: شب گذشته این واحد مسکونی به‌علت نشت گاز دچار انفجار شد.

رامین اسد نژاد افزود: پس از اطلاع از این انفجار نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان به محل حادثه اعزام شدند و کار امدادگری را انجام دادند.

وی عنوان کرد : براثراین انفجار سقف این منزل مسکونی تخریب شد و خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید