المپیک بروم بهتر از این‌ها مبارزه می‌‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 352127
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 23:34
کمیل قاسمی:
آزادکار سنگین وزن تیم ملی با بیان اینکه از عملکردش در رقابت‌های جام جهانی راضی نیست گفت: به دلیل اینکه تمرین‌های استقامتی را پشت سر می‌گذاشتیم از چابکی لازم در این رقابت‌ها برخوردار نبودیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کمیل قاسمی درباره قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جام جهانی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که برای پنجمین بار متوالی و همچنین سومین مرتبه متوالی در خاک آمریکا توانستیم پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآوریم و دل مردم را شاد کنیم. کشتی‌های سخت و حساسی را پشت سر گذاشتیم و سطح رقابت‌های جام جهانی نسبت به سال گذشته با توجه به ترکیب دو سه تیم حاضر در این رقابت‌ها مانند آمریکا، گرجستان، روسیه و ایران بسیار بالا بود.

آزادکار سنگین وزن ایران درباره عملکردش در این مسابقه‌ها گفت: عملکردم خیلی خوب نبود چرا که تمرین‌های استقامتی را در اردوی تیم ملی پشت سر می‌گذاشتیم و از سرعت لازم در این رقابت‌ها برخوردار نبودیم. در مجموع بدن‌های ما سنگین بود و من نیز از این قاعده مستثنی نبودم. به خاطر همین از کشتی‌هایم و نتیجه‌ای که در مسابقه‌های آمریکا گرفتم راضی نیستم.

وی افزود: شرایط به گونه‌ای نبود که با اوج آمادگی در جام جهانی شرکت کنم چرا که دو ماه دیگر رقابت‌های المپیک در پیش است و برنامه‌ریزی کادر فنی به گونه‌ای است که ما باید خود را برای رقابت‌های المپیک به اوج آمادگی برسانیم. اگر قسمت شود و من به عنوان نماینده ایران در المپیک حاضر شوم مطمئن باشید با شرایط دیگری کشتی خواهم گرفت.

دارنده مدال برنز المپیک درباره برنامه‌های پیش رو گفت: قرار است در تورنمنت ارمنستان شرکت کنیم تا در نهایت کادر فنی با توجه به عملکردمان در این رقابت‌ها نسبت به انتخاب نفر نهایی در وزن 125 کیلوگرم برای حضور در المپیک اقدام کند. امیدوارم بتوانم بار دیگر توانایی‌هایم را برای پوشیدن دوبنده تیم در المپیک نشان دهم و در ریو به دنبال کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال باشم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید