زشت‌ترین خودروهای دنیا (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 352844
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 04:58
هرچند سلیقه در این میان حرف اول و آخر را می‌زند اما از نگاه کارشناسی می‌توان به ظرافت ظاهری، خشونت بصری و چشم‌نوازی فضای داخلی یک خودرو نمره داد.
به گزارش اتاق خبر به نقل "تلگراف"، در این مطلب به بررسی 10 خودروی زشت جهان از نگاه کارشناسان این حوزه در سال 2016 می‌پردازد و به ظاهر خودروها نمره می‌دهد.

1- جیپ چروکی

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

جیپ جروکی یکی از بحث برانگیزترین خودروهای این فهرست است. این خودرو در برابر نسل‌های گذشته تغییرات زیادی کرده تا بر جذابیت‌هایش بیفزاید، اما به اعتقاد کارشناسان، تعریف و معنای زیبایی در این خودرو به چالش کشیده شده است و بحث‌های زیادی بر سر آن وجود دارد.

2- پونتیاک آزتک
زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

براساس یک نظرسنجی مردمی در سال 2008 به عنوان یکی از 100 خودروی زشت جهان انتخاب شد. تولید این خودرودر سال 2001 آغاز  پس از سال 2005 متوقف شد.

3- یاریس ورسو
زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

 

این مدل ممکن است طرفداران زیادی داشته باشد، اما نمی‌توان انکار کرد که این خودروی کوچک چیزی بین سوپرمینی، ون و مدل‌های کراس است. چالش اساسی در این بی‌هویتی است. هرچند این خودرو مفید است اما جذاب، نه!

4- فیات مولتی پلا

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

 

یکی دیگر از آن خودروهای تابع و عملکردی. می‌تواند 6 نفر را در 2 ردیف حمل کند. یک خودروی بسیار کاربردی محسوب می‌شود. اثری از رنگ روغن یا درخشش در آن دیده نمی شود و نمای جلویی آن بسیار قدیمی و بیش از حد پهن و کشیده است.

 5سوبارو  ایمپرزا

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

 

"سوبارو" در یک اتفاق جالب یک 4 موتور تخت سنتی را با یک بدن کاربردی در خودرویی به نام "ایمپرزا" ترکیب و از آن در سال 2000 رونمای کرد.متاسفانه این خودروسازاصل  ترکیب احساس و سبک ظاهری را در ساخت این خودرو فراموش کرد. حتی این خودرو ساز با ترکیب حالت‌های اسپورت نیز نتوانست نظر خوش سلیقه‌ها را به خود جلب کند.

6- پیسمن مینی

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

یک خودروی  3 در از محصولات "کانتریمن مینی" به شمار می‌آید که به عنوان یک جایگزین برای برای"رنج روور اووک" ساخته شده است. این خودرو هم از زیبایی‌های ظاهری بهره‌ای نبرده و به همین علت آن را در لیست زشت‌ترین‌های 2016 میبینیم.

7- فورد اسکورپیو

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

 

جرمی کلارکسون مجری جنجالی برنامه "تاپ گیر"  یک بار این خودرو یک قورباغه دهن بزرگ نامید. شاید طراحان فورد در ذهن خود بیشتر به ساخت کشتی‌های کروز بزرگ  فکر می‌کردند.

8- سانگ یانگ رودیوس

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

 

نمای ظاهری این خودرو از قسمت چراغ های جلو بسیار زشت است. نمای چراغ‌های عقب به نسبت ساده‌تر ساخته شده است. این مسئله که این خودرو چگونه در مرحله برنامه‌ریزی طراحی شده بیشتر شبیه رمز و راز می ماند.

بی ام و x6

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان

"بی ام و x6 " مثال کامل و واضح این مسئله است که چرا نمی‌توان یک SUV و کوپه را با هم ادغام کرد.

سوبارو تریبکا

 

زشت‌ترین خودروهای 2016 جهان


برای اولین بار سوبارو در ساخت یک SUV کاملا موفق عمل نکرد. "تریبکا"ی تولید شده در سال 2005 در سال 2008 با یک فیس‌لیفت جدید در قالب یک خودرو 5 و 7 صندلی ارائه شد.
 
منبع: عصر ایران
94105
نظرات
ADS
ADS
پربازدید