نشست خبری چهار مربی والیبال پیش از هفته دوم لیگ جهانی | اتاق خبر
کد خبر: 353880
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 04:23
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از آغاز هفته دوم لیگ جهانی باز هم تاکید کرد که اولویت‌اش المپیک است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نشست خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در هفته دوم لیگ جهانی به میزبانی بلگراد برگزار شد. در این نشست هر یک از مربیان از انگیزه‌ها و اهداف خود برای ادامه مسابقات سخن گفتند.

*لوزانو: اولویت ریو است

رائول لوزانو در نشست خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: مهمترین موضوع حضور در جمع شش تیم مرحله نهایی لیگ جهانی نیست. باید در طول هفته ها رشد کنیم تا به بهترین شکل برای المپیک ریو آماده شویم.
وی تصریح کرد: لیگ جهانی والیبال بالاترین سطح مسابقات این رشته ورزشی است که در 3 هفته متوالی با تیم هایی که سبک های مختلفی دارند بازی می کنیم. هفته اول مقابل 3 تیم از بهترین های دنیا بازی کردیم اما در این هفته تیم هایی در گروه ایران قرار دارند که در رنکینگ جهانی در 10 تیم برتر نیستند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: هر بازی برای ایران از این نظر مهم است که رشد داشته باشیم تا المپیک به بهترین وضعیت خود برسیم. اگر خوب بازی کنیم و به فینال لیگ جهانی برسیم که عالی است اما اولویت ریو خواهد بود.

 

*سرمربی بلغارستان: سعی داریم نسبت به هفته اول بهتر ظاهر شویم

پلامن کنستانتیوف در کنفرانس خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: با تیم جدیدی آمده ایم که تجربه زیادی ندارند، اما فرصت خوبی است برای کسب تجربه و نگاه به آینده داریم.
وی تصریح کرد: بازیکنان جوان تیم باید یاد بگیرد در لحظات سخت چطور استقامت به خرج دهند. سعی می کنیم نسبت به بازی هایی که در روسیه انجام دادیم، بهتر ظاهر شویم.

 

*سرمربی برزیل: هیچ شانسی را از دست نمی‌دهیم

برناردو رزنده در کنفرانس خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: صربستان نشان داده است که والیبال را در سطح بالا بازی می کند و در تمام جنبه های تکنیکی و تاکتیکی کیفیت خوبی داشته است.
وی با بیان اینکه لیگ جهانی برای برزیل چالش خوبی خواهد بود، گفت: در این هفته از بازی ها باید در بالاترین سطح خود بازی کنیم. چالش خوبی برای ما خواهد بود و برای موفقیت نمی توانیم هیچ شانسی را از دست بدهیم.

 

*سرمربی صربستان: باید با تمام انرژی و تمرکز بازی کنیم

نیکولای گربیچ در کنفرانس خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: هفته سختی در پیش داریم زیرا با تیم های قدرتمندی باید بازی کنیم.
وی تصریح کرد: دیدار مقابل برزیل یکی از سخت ترین بازی های صربستان خواهد بود زیرا برزیل همیشه قوی و با انگیزه بوده است. بازی های سخت و محکمی خواهد بود.
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان تاکید کرد: با تمام انرژی و تمرکز باید بازی کنیم و امیدوارم بازی های خوبی را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید