تقدیر و تشکر تاج از علیدوستی در روز خداحافظی | اتاق خبر
کد خبر: 353884
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 04:45
رئیس فدراسیون فوتبال از زحمات حمید علیدوستی و حمید خداداد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، صبح امروز  (چهارشنبه) جلسه ای با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، حمید علیدوستی و دکتر حمید خداداد در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد و طی آن رئیس فدراسیون از زحمات ۱۷ ماهه حمید علیدوستی – سرمربی و حمید خداداد – مربی بدنساز تیم ملی نوجوانان تقدیر و تشکر کرد.

در این نشست تاج گفت: حمید علیدوستی برای اهالی فوتبال یک چهره شناخته شده است و سابقه درخشانی در عرصه فوتبال کشور دارد. یکی از سرمایه های فوتبالی به حساب می آید و او یکی از مهاجمان گلزن تیم ملی ‌بود و گل‌های زیادی برای تیم ملی به ثمر رسانده است.  همیشه به عنوان یک بازیکن اخلاق مدار از وی یاد می‌شود. ضمن اینکه علیدوستی دارای یک خانواده فرهنگی است. همچنین حمید خداداد هم زحمات زیادی برای فوتبال کشور کشیده و زحمات ایشان کاملا مشهود است.

رئیس فدراسیون در ادامه اظهار داشت: این جلسه با توجه به پایان ماموریت کادر فنی نوجوانان برگزار شد. علیدوستی به همراه کادر فنی‌اش در این مدت ۱۷ ماهه تلاش زیادی برای شناسایی بازیکنان مستعد نوجوان در سراسر کشور انجام داد. در همین راستا ترکیب اصلی تیم ملی نوجوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا شکل گرفت.

تاج در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای آنها گفت: به خاطر تلاش‌هایی که طی این چند ماه در حوزه فوتبال نوجوانان انجام دادید، جا دارد از زحمات و حمایتهای شما قدردانی کنیم.

در این نشست حمید علیدوستی گزارشی در خصوص فعالیت های انجام شده در زمان سرمربیگری تیم ملی نوجوانان خود ارائه کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید