با انتقال نفت موافق نیستم | اتاق خبر
کد خبر: 353918
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 07:11
گل محمدی در مراسم معارفه:
مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان تهران گفت: باید از تمام ظرفیتها برای گسترش فضای ورزشی و توسعه همگانی که از شعارهای اصلی ماست استفاده کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان اسنتان تهران در مراسم معارفه ظهر امروز که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد گفت: خدا را شاکرم که مورد اعتماد وزارت ورزش و جونان و شخص دکتر گودرزی قرار گرفتم. امام حسین(ع) فرموده اند حوائج مردم نعمتهای الهی است و با توچه به همین فرمایشات نیز می توان بار دیگر تاکید کرد که باید از خدمت کردن به جوانان لذت برد و نهایت تلاش را کرد. به نظرم حالا دیگر استان تهران دو مدیر کل دارد یکی در وزارت ورزش و جوانان و دیگری در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران.

وی ادامه داد: من تلاشم را می کنم تا از ظرفیتهای قانونی که قانونگذار در اختیارم گذاشته است استفاده کنم.باید تمام دستگاه ها در این زمینه به ما کمک کنند. ستاد ساماندهی امور جوانان باید فعالیتی به مراتب قوی تر داشته باشد. داشتن ۵۶ سمن اصلا زیبنده استان تهران نیست. باید از تمام ظرفیتها برای گسترش فضای ورزشی و توسعه همگانی که از شعارهای اصلی ماست استفاده کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: استان تهران به دلیل فرهنگ شهرنشینی نسبت به سایر استانها بیشتر در معرض آسیب است.هرچقدر ظرفیتها را فعال تر کنیم به ما کمک بیشتری خواهد شد.اگر برای ورزش هزینه نکنیم باید به جای آن در دستگاه های امنیتی، بیمارستان و بازداشتگاه ها هزینه کرد. یکی از وظایف دیگر من در تهران رفع مشکلات معیشتی همکاران است. ن تلاشم را در این زمینه خواهم کرد. نمی دانم موفق می شوم یا خیر ولی با حمایتهای وزیر محترم ورزش و جوانان سعی می کنم تا مشکلات معیشتی پرسنل ورزشی مان را حل کنیم. امیدوارم که در وظیفه خطیری که بر عهده من گذاشته شده موفق شوم.

وی در پاسخ به سوال در خصوص وضعیت انتقال باشگاه نفت تهران گفت: با انتقال نفت موافق نیستم.ما در این مورد بر اساس کار قانونی عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید