«ذوالفقار» نزد دوست و دشمن احترام داشت | اتاق خبر
کد خبر: 354163
تاریخ انتشار: 4 تیر 1395 - 15:28
«محمد عفیف» سخنگو و مسئول رسانه ای حزب الله لبنان با اشاره به چهلم شهادت «سید مصطفی بدرالدین»، با تشکر از رسانه های ایرانی حامی مقاومت، گفت: دوست و دشمن برای «ذوالفقار» احترام قائل بودند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر ، در دیداری که مسئولان بخش بین الملل خبرگزاری مهر در دفتر محمد عفیف در بیروت با وی انجام دادند، مشاور رسانه ای «سید حسن نصرالله» بر لزوم همکاری رسانه های حامی جریان مقاومت در راستای مقابله با هجمه گسترده رسانه ای جریان های غربی و تکفیری تاکید کرد.

وی با تاکید بر ارزش های مشترک رسانه های حامی جریان مقاومت، هجمه های موجود علیه محور مقاومت را هجمه ای همه جانبه خواند که تنها محصور به ابعاد نظامی نمی شود.

محمد عفیف تصریح کرد: در این شرایط پیچیده، مبارزه میان محور مقاومت و جریان های ضد مقاومت در منطقه و جهان وجوه گسترده ای پیدا کرده و در ابعاد رسانه ای و تبلیغاتی نیز شاهد این تقابل گسترده هستیم. از این رو لازم است میان رسانه های حامی حزب الله و جریان مقاومت همکاری گسترده ای در این خصوص شکل گیرد.

همچنین مسئول رسانه ای حزب الله لبنان در ادامه ضمن اشاره به فرا رسیدن مراسم چهلم شهید مصطفی بدرالدین (ذوالفقار) در خصوص شخصیت این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید مصطفی بدرالدین شخصیتی بزرگ بود که از بدو تاسیس حزب الله لبنان به همراه خانواده خود در خدمت جریان مقاومت قرار داشت.

وی افزود: سید مصطفی از ابتدا خط جهاد و شهادت را انتخاب کرد و در جریان رهایی لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی و در جنگ ۳۳ روزه (حرب تموز) نیز نقشی تعیین کننده داشت.

عفیف با اشاره به مسئولیت های حساس و پررنگ این شهید عزیز در جبهه مقاومت، گفت: در جریان حضور حزب الله لبنان در سوریه، شهید بدرالدین به عنوان یک مسئول و فرمانده نقش مهمی بر عهده داشت. او از مدیران ارشد عملیاتی حزب الله در سوریه محسوب می شد. شهید مصطفی بدرالدین فردی مقتدر بود که دوست و دشمن به او احترام می گذاشتند. او در نهایت به آرزوی خود رسید و به شهادت رسید.

وی تاکید کرد: بدون شک فقدان شهید بدرالدین همچون فقدان شهید عماد مغنیه خسارت بزرگی برای حزب الله و جریان مقاومت محسوب می شود اما بنابر وعده الهی خون این شهیدان بزرگوار در ادامه حیات جریان مقاومت تاثیرگذار است.

مسئول رسانه ای حزب الله لبنان در خصوص اتهامات وارده از سوی جریان غربگرای ۱۴ مارس علیه شهید بدرالدین اعلام کرد: جریان ۱۴ مارس از ابتدا در تقابل با حزب الله و جریان مقاومت قرار داشت، از این رو اساسا ادعاهای جریان ۱۴ مارس و سعد حریری علیه شهید بدرالدین و حزب الله ارزشی ندارد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید