چه بلایی سر «آنجلینا جولی» آمده؟! | اتاق خبر
کد خبر: 354481
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 03:52
نگرانی نسبت به کاهش وزن «آنجلینا جولی» مسئله تازه ای نیست. جولی از سال 2007 که مادرش را از دست داد و بعد از عمل های سختی که در سال 2013 و دو سال بعد انجام داد، همواره با مشکل نوسان وزن رو به رو بوده است.

به گزارش اتاق خبر، روزنامه هفت صبح: نگرانی نسبت به کاهش وزن «آنجلینا جولی» مسئله تازه ای نیست. جولی از سال 2007 که مادرش را از دست داد و بعد از عمل های سختی که در سال 2013 و دو سال بعد انجام داد، همواره با مشکل نوسان وزن رو به رو بوده است. با این حال در پایان آوریل عکسی از او در حال خروج از رستورانی در لندن منتشر شد که او را زار و نزارتر از همیشه نشان می داد. حتی «رادار آنلاین» نیز نوشت که وزن او به 25 کیلوگرم رسیده در حالی که یک متر و 69 سانتی متر قد دارد. همین مسئله نگرانی نزدیکان او از پدر تا شوهرش را به همراه داشته است.

 
اکنون به نظر می رسد که وضعیت آنجی در این دو ماه هیچ تغییری نکرده. عکس هایی که 18 ژوئن از او و پسرش در خیابان های نیویورک منتشرشده نشان می دهد جولی برای پنهان کردن وضعیت وخیم جسمی اش لباس هایی کاملا پوشیده انتخاب کرده است. با این حال همچنان می توان متوجه شد که وزن جولی از قبل هم کمتر شده است. چه بلایی سر این چهره مشهور هالیوود آمده است؟ ظاهرا کسی نمی داند.
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید