نمی‌توانم سرمربی‌گری چمنیان را تایید کنم | اتاق خبر
کد خبر: 355092
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 09:11
معینی:
سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال معتقد است با وجود نبود سرمربی، تیم ملی نوجوانان پیشرفت کرده است. او می‌گوید که نمی‌تواند سرمربیگری چمنیان در این تیم را تایید کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فریدون معینی درباره اینکه نام عباس چمنیان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نوجوانان در رسانه‌ها مطرح شده اظهار کرد: ما هفته گذشته نتیجه بررسی‌های‌مان را به فدراسیون فوتبال ارائه کردیم و منتظر پاسخ آن‌ها هستیم. آن‌ها هستند که گزینه ما را تایید می‌کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا چمنیان انتخاب شده یا نه؟ گفت: گزینه‌های زیادی را بررسی کردیم و به بهترین گزینه دست یافتیم. در حال حاضر این فدراسیون است که باید گزینه ما را تایید کند و در شرایط فعلی درست نیست که نام سرمربی جدید را اعلام کنند.

معینی در حالی که تیم ملی نوجوانان حدود سه هفته بدون سرمربی تمرین‌های خود را پیگیری می‌کند شرایط این تیم را بسیار خوب و ایده‌آل عنوان کرد و گفت: ما هفته گذشته در تمرین‌های تیم ملی حاضر شدیم و تغییرات بسیار زیادی را دیدیم. این تیم نیاز به آموزش بهتر داشت که در حال حاضر اتفاق افتاده است. الان بازیکنان توپ را روی زمین به گردش درمی‌آورند و کمتر به بازی هوایی روی می‌آورند.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چطور می‌شود تیم بدون سرمربی در شرایط خوبی قرار بگیرد؟ گفت: مشکل تیم نوجوانان کادر فنی نبود بلکه مسئله مهم این است که ما نحوه آموزش را تغییر دادیم. این بازیکنان مستعد و تشنه آموزش هستند و فقط باید آن‌ها را در مسیر درست هدایت کرد.

او درباره وضعیت تیم ملی جوانان و حضور در اردوی آلمان اظهار کرد: آن‌ها در شرایط خوبی قرار دارند و در محل خوبی هم اسکان یافته‌اند. قرار بود سه بازی دوستانه انجام دهند که یکی از آن‌ها را انجام دا دند. کادر فنی تیم جوانان بسیار پیگیر هستند و بازیکنان خوبی را هم پرورش داده‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید