پرتغال مثل یک تیم بازی می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 355903
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 14:43
سانتوس:
فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال معتقد است که دیدار مقابل لهستان یک بازی 50/50 است و مدعی شد که فقط بهترین تیم می‌تواند برنده بازی باشد.

اتاق خبر: سانتوس در پاسخ به این سوال که رونالدو در دیدار مرحله قبل چه اهمیتی در بازی پرتغال داشت،‌گفت که پرتغال تیمی بازی می‌کند و سعی می‌کند وابسته نباشد.

او گفت:" همه درباره او صحبت می‌کنند و این حتما دلیلی دارد. چرا همه راجع به کریستیانو صحبت می‌کنند؟ زیرا او بازیکن فوق‌العاده ای است و تنها راجع به بازیکنان بزرگ انقدر صحبت می‌شود. هزاران بازیکن در فرانسه هستند و ما راجع به آنها صحبت نمی‌کنیم ولی صحبت کردن راجع به رونالدو ، روبرت لواندوفسکی،‌ نویر و ... طبیعی است. همه ی بازیکنان ما می‌دانند که چطور با رونالدو کنار بیاییند و رونالدو هم می‌داند که چکار کند. من 23 بازیکن دارم که در فرم خوبی هستند.

 

 


همه ی بازیکنان ما بسیار با انگیزه اند  و می‌دانند که چه می‌خواهند و این تیم است که برنده بازی خواهد شد. در این مقطع، بازیکنان با استعداد به ارزش تیم اضافه می‌کنند ولی در تورنمنت ها فقط تیم‌ها می‌توانند قهرمان شوند. تیم من تلاش می‌کند بهترین باشد. آنها شجاع هستند و سعی می‌کنند از تمام استعدادشان در زمین استفاده کنند."

منبع: ورزش سه

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید