حجی‎زواره: امیدوارم در ریو بار کسب مدال روی دوش تکواندو نباشد | اتاق خبر
کد خبر: 356190
تاریخ انتشار: 12 تیر 1395 - 02:48
تمرین تیم‎ملی تکواندو در اهواز
کاپیتان تیم‌ملی تکواندو گفت: سه ملی‌پوش اصلی ما زحمات زیادی در تمرینات می‌کشند و من امیدوارم که برخلاف دوره‌های گذشته، بار کسب مدال کاروان ایران روی تکواندو نباشد تا ملی‎پوشان راحت‎تر کار خود را دنبال کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسعود حجی‎زواره ضمن ابراز خرسندی از حضور در اهواز عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از آقایان پورسلان (رییس هیات تکواندو خوزستان) و محمدزاده (دبیر هیات تکواندو خوزستان) تشکر کنم که زحمات زیادی برای ما کشیدند و بستر مناسب را جهت حضور تیم‎ملی در خوزستان فراهم کردند.

وی ادامه داد: امیدوارم حضور ما در اهواز، بار فنی مثبتی برای تکواندوکاران این استان داشته باشد و به یاری خدا بتوانند در آینده جا پای ما بگذارند و برای کشور عزیزمان افتخار کسب کنند.

کاپیتان تیم‎ملی تکواندو با بیان این‎که برای المپیک به عنوان نفر ذخیره معرفی شده است، گفت: در وزن من مهدی خدابخشی به ریو اعزام خواهد شد که ان‌شاءالله این عزیز با بهترین مدال که همان طلا باشد به کشور بازگردد. آرزوی قلبی‎ام این است که هر کس شایسته است به مسابقات اعزام شود و حتما خدابخشی این شایستگی را داشته است و آرزو می‎کنم که بهترین نتیجه را نیز کسب کند اما در هر صورت من آمادگی کامل را دارم که چنانچه خدای ناکرده مشکلی برای نفر اصلی پیش آید، جایگزین شوم.

او با بیان این‎که همواره از تکواندو به عنوان یکی از رشته‎های مدال‎آور در المپیک یاد می‎شود، افزود: خوشبختانه سه هوگوپوش اصلی ما زحمات بسیار زیادی در تمرینات می‎کشند و من امیدوارم که این بار برخلاف دوره‎های گذشته که بار کسب مدال کاروان ایران روی دوش تکواندو بوده است، این‎گونه نباشد و همه رشته‎ها بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند تا ملی‎پوشان ما راحت‎تر کار خود را دنبال کنند.

حجی‎زواره در پایان شرایط روحی و روانی ملی‎پوشان را نیز خوب توصیف و خاطر نشان کرد: بسیار روی این موضوع کار کرده‎ایم و قطعا بازیکنان با بهترین روحیه عازم مسابقات المپیک خواهند شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید