هلاکت تعداد زیادی از تروریست های داعش در پیشروی های ارتش سوریه | اتاق خبر
کد خبر: 356757
تاریخ انتشار: 13 تیر 1395 - 14:25
خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد:
ارتش و نیروهای مقاومت سوریه در ادامه پیشروی در حومه شرقی حمص در مرکز سوریه روستاهای 'مسیعید'، 'المشیرفه الشمالی' و 'الصالحه' را از اشغال گروه تروریستی – تکفیری داعش آزاد کردند.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا، نیروهای ارتش و مقاومت مردمی سوریه در جریان عملیات نظامی در حومه شرقی حمص روستاهای 'مسیعید'، 'المشیرفه المشالی' و ' الصالحیه' و مناطق 'رجم الطویل' و 'أرض کریز' را از اشغال گروه تروریستی داعش آزاد کردند.
براساس این گزارش، در این عملیات شمار زیادی از عناصر گروه تروریستی – تکفیری داعش کشته شدند.
همچنین نیروی هوایی ارتش سوریه در حملات سنگین، مخفیگاه ها و تجهیزات و مهمات این گروه ترویستی را در شهرک 'السخنه' در شرق شهر تدمر هدف قرار داد.
شهرک السخنه راه ارتباطی اصلی گروه تروریستی داعش برای دسترسی به روستاهای استان های حمص، دیرالزور و رقه که مناطق اصلی تجمع داعش در سوریه بوده و ده ها هزار غیر نظامی را در این مناطق محاصره کرده، محسوب می شود.
همچنین منابع نظامی سوریه گزارش دادند که نیروی هوایی ارتش این کشور محل های تجمع و استحکامات گروه تروریستی داعش را در جنوب شرقی شهر دیر الزور هدف قرار داد و تخریب کرد.
در جبهه رقه نیز نیروی هوایی سوریه با حملات سنگین به مخفیگاه های داعش یک مقر سرکرده های این گروه تروریستی و تجهیزات آنها را در نزدیکی شهر الطبقه در غرب شهر رقه منهدم کردند.
صدها خانواده سوری که از ترس تروریست های داعش از حومه رقه، دیرالزور، حلب و ادلب فرار کرده اند، وارد منطقه البطمه در شرق شهر تدمر در استان حمص سوریه شده اند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید